FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

telefona stikliņa maiņa!

Sveikas meitenes, interesējos par tādu lietu kā telefonu stikliņu maiņa (iPhone, samsung,utt.)

vai kāda ir mainījusi un kādu ir izvēlējusies un cena?

paldies

22.04.2014 11:32

Stikliņa maiņa bez displeja vai iekļaujot displeju?

Internetā ir pilns ar šādām vietām,cenas +/- visur vienādas,tikai galvenais zināt-ko mainīt,jo ļoti daudz cilvēku neatšķir aizsargstiklu no displeja.Sen,senos laikos man vecajam telefonam darbnicā teica,lai mainu displeju,kaut 100% zināju,ka tas nav jāmaina,displejs reaģē,bet aizsargstikls bija jamaina,beigās pati nomainīju,pasūtīju stiklu no ebaya un viss bija lieliski. 

22.04.2014 11:38

Labots 22.04.2014 11:40

Jaunajiem telefoniem nav tik viegli. Vecākiem var nomainīt tikai digitizeru, bet jaunajiem telefoniem, ja saplīsusi virskārta nevis pats ekrāns, viņš ir pielīmēts tādā tehnoloģijā, kuru jākausē noteiktā temperatūrā, kurā, nemākot, var sakausēt arī ekrānu, un jaunā digitizera uzlikšana prasa īpašu tehnoloģiju.. Vismaz tā stāstīja mans paziņa, kas čakarē visādus pc un telefonus, kad prasīju, vai manam htc one m7 otrajā dienā saplaisājušo digitaizeru var nomainīt lētāk nekā lmt piedāvātajā remontā par 130Ls.. Ar šo penteri gribēju pateikt, ka tagad tehnoloģijas bieži ražo tā, ka pats remontu veikt nevar, bet pāris stulbas plaisiņas ir jāmaina kopā ar visu ekrānu. Piedevām, cik no jaunajiem telefoniem vispār var tikt klāt bez vaļā laušanas, t.i., ir izņemama baterija un viss ir atskrūvējams?! ;D

22.04.2014 11:55

man ir samsung note 2 un ieplīsis ir aizsargstikliņš, pats ekrāns nē!.......viss strādā, skārienjūtīgais ekrāns reaģē!

you tube skatījos n-tos video kur uzskatāmi ir parādīts kā nomainīt aizsargstikliņu....tikai kā jau Inky minējā tas ir jāsilda, bet jāsilda ir tāpēc, lai līme paliktu mīksta un stikliņu varētu noņemt!

saki lūdzu Janeta, kādam telefonam tu pati mainīji stiklu?

22.04.2014 11:58

Iphoniem maina stiklu,ja tikai stikls saplīsis, samsungiem maina kopā ar displeju un tas ir jau dārgs prieks uz 150 eur vai lati tagad precīzi neatceos, sav laiku pirms gada iphonam mainīju pa 40ls

22.04.2014 12:01

Labots 22.04.2014 12:02

> eljuks

man ir samsung note 2 un ieplīsis ir aizsargstikliņš, pats ekrāns nē!.......viss strādā, skārienjūtīgais ekrāns reaģē!

you tube skatījos n-tos video kur uzskatāmi ir parādīts kā nomainīt aizsargstikliņu....tikai kā jau Inky minējā tas ir jāsilda, bet jāsilda ir tāpēc, lai līme paliktu mīksta un stikliņu varētu noņemt!

saki lūdzu Janeta, kādam telefonam tu pati mainīji stiklu?

Es jau teicu-tas bija ļoti sen senos laikos,kad tikko touchi sāka palikt aktuāli,kaut kādai nokiai,tur viss bija elementāri,bet tas uz tagadējiem telefoniem neattiecas,jā. Tagad,ja savam galaxy S4 būtu jāmaina,laikam vienkāršāk nopirktu jaunu,jo negribētu riskēt ar to,ka vēl nestrādātu kā vajag,paziņas mainīja savam Huawei un nereaģē vairs kā vajag.

22.04.2014 12:03

> Salna

Iphoniem maina stiklu,ja tikai stikls saplīsis, samsungiem maina kopā ar displeju un tas ir jau dārgs prieks uz 150 eur vai lati tagad precīzi neatceos, sav laiku pirms gada iphonam mainīju pa 40ls

Paldies, ka padalījāties ar savu pieredzi:)

sazinājos ar telefonu servisa centru un tur pastāstīja, ka ir divi varianti-mainīt tikai aizsargstikliņu vai manīt ar visu displeju(bet tad pastāv risks ka sāksies gļuki, jo telefons tiek atvērts diez gan vaļā)

22.04.2014 12:30

paldies šīm meitenēm, kas padalījās ar savu viedokli, būšu ļoti priecīga ja vēl kāda padalīsies:)

22.04.2014 13:12

es tik zinu ka ir mobile fix serviss, kur remontē, diemžēl manam samsungam remonts sanaca darbs+stiklinjs 60 eur, jo tagad tik vienkarshi stiklinju nomainit nevar, jamaina visa prieksha, ja pati to darisi,tad displejs maksa tikai 19 eur,bet ir 99% garantija, ka vinjs ir tik jutigs, ka saplesisi uzreiz un bus atkal japerk

22.04.2014 14:23

> inese

es tik zinu ka ir mobile fix serviss, kur remontē, diemžēl manam samsungam remonts sanaca darbs+stiklinjs 60 eur, jo tagad tik vienkarshi stiklinju nomainit nevar, jamaina visa prieksha, ja pati to darisi,tad displejs maksa tikai 19 eur,bet ir 99% garantija, ka vinjs ir tik jutigs, ka saplesisi uzreiz un bus atkal japerk

paldies, Inese!

22.04.2014 15:07

Nesen tieši interesējos par stikliņu nomaiņu telefonam Samsung galaxy s4. Apzvanīju gandrīz visas iespējamās remonta vietas Rīgā, cenas svāŗstās no 150-200eur (maiņa ar visu lcd ekrānu) Tikai dažās vietās, man piedāvāja nomainīt tikai pašu bojāto stikliņu - cena 90.eur. Varbut cenas tagad ir kritušās, jo jau ir iznācis Samsung galaxy s5, bet neesmu pārliecināta.

Tā kā remontēt vairs galīgi neatmaksājās, pārdevu bojāto telefonu un vietā nopirku tādu pašu jaunu.

1 - 10 no 25