FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

telefona stikliņa maiņa!

Sveikas meitenes, interesējos par tādu lietu kā telefonu stikliņu maiņa (iPhone, samsung,utt.)

vai kāda ir mainījusi un kādu ir izvēlējusies un cena?

paldies

22.04.2014 15:08

Man iphone biezhi shada problema,  jau kuro reizi sasitu stiklu, bet es pasutu no ebay un virs apmaina! Daudz letak! Tik virs nomuld, viss pedejo reiz mainu.. :D Un tagad atkal jau sasits :( neveicas man! 

22.04.2014 15:09

Inese, kāds Tev telefona modelis|?

22.04.2014 15:09

Inese, kāds Tev telefona modelis|?

22.04.2014 15:13

Noteikti ir puishi, kas prot nomainit, TIK jasamekle tadi! izdevigak pasutit pasham no ebay un kaut vai servisa tik par darbu samaksat, jo vini par to pashu stiklu diezgan uzkruve, bet ja ir cilveks kas prot apmainit tad vsp ideals un nedargs variants sanak! 

22.04.2014 15:15

> klimovicha88

Man iphone biezhi shada problema,  jau kuro reizi sasitu stiklu, bet es pasutu no ebay un virs apmaina! Daudz letak! Tik virs nomuld, viss pedejo reiz mainu.. :D Un tagad atkal jau sasits :( neveicas man! 

....bet tas jau nav oriģinālas, vai ne?!

22.04.2014 15:16

> eljuks

> klimovicha88

....bet tas jau nav oriģinālas, vai ne?!

Noteikti tik pat ''oriģināls'',cik salonā apmainītu. Pati zinu,ka viņi sūta no ebaya.

22.04.2014 15:17

> klimovicha88

Noteikti ir puishi, kas prot nomainit, TIK jasamekle tadi! izdevigak pasutit pasham no ebay un kaut vai servisa tik par darbu samaksat, jo vini par to pashu stiklu diezgan uzkruve, bet ja ir cilveks kas prot apmainit tad vsp ideals un nedargs variants sanak! 

tikko zvanīju uz samsung servisa centru, un man paskaidroja, ka oriģināli atsevišķi nevar nomainīt tikai stiklu!.....bet neorģinālo var!....un cena ebay tiešām smieklīga! (stikliņš 6 $ un maiņa rīgā 5euro)

22.04.2014 16:03

Es savam samsungam no aliexpress sūtīju un tad nesu uz darbnīcu! 

tikkai vienigi ar ebay var gadities, ka man ar vaciniem, sutjusi esmu vairakus, viss jau butu labi, bet par kadiem 2mm mazaks un vairs neder telefonam.:( skaties, ka tikkai tev ta nesanak. bet velu veiksmi atrasst letako un pareizako veidu ^_^~ 

22.04.2014 17:13

> Viss par puscenu! -50% !!!

Es savam samsungam no aliexpress sūtīju un tad nesu uz darbnīcu! 

cik izmaksāja darbnīcā stikliņa maiņa?

11 - 20 no 25