FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

interesanti par Latvijas pastu

man uz pastu atnāca divas paciņas, šodien atnāca papīrs ka ir atnācis bet izņemt varu tikai no 28.04.2014. pēc 12.00 vai tas ir normāli? kapēc ja paciņa jau ir pastā man jāgaida vēl vairākas dienas lai izņemtu... aizgāju uz pastu mani nolamāja par to ka neskatos datumos..

25.04.2014 23:06

Labots 25.04.2014 23:07

ehh, neveicas!

Manas pasta darbinieces pat ''sveiki'' pateikt nevar pretī... Vienreiz atnāca uzaicinājums, tikai kāds darbinieks saņēmēja vietā bija norādījis sūtītāju-From Duan. Iedodot lapiņu, pasta darbiniece to atmeta pretī un paprasīja ''kas tas tāds?'' kad pateicu, ka tā ir jūsu darbinieku kļūda, viņa teica, ka, ja uz paciņas mana vārda nebūs, tad neizsniegšot.... pasmējos un paciņu dabūju. :)

Vakar pastā gāju saņemt 2 sūtījumus. Nerunājot par to, ka 12 no rīta strādā 2 kases ( pusdienlaiks 13:00, rindā kādi 18 cilvēki), vienā no kasēm sieviete sūtīja paku minūtes 20!, darbiniece , kura apkalpoja mani, manas paciņas meklēja 10 minūtes.... un es nepārspīlēju, sanāca netīšām piefiksēt laiku. Protams, neatvainojās. Bet vismaz aicinājumus saņemu uzreiz nākamajā dienā, kā paciņa atnākusi uz pastu! :)

25.04.2014 23:13

> Inky

Skatos un nebeidzu priecāties par savām pasta darbiniecēm - kāds paziņojums aizmirsts mājās, izdrukā uz vietas jaunu, atbraucu tieši pēc pieveduma un pakas vēl nav paspētas sašķirot, ja kādu uz fikso atrod, uzreiz uztaisa 'aicinājumu' un varu saņemt uzreiz, kad nosūtu ar pēcapmaksu paciņu, liek man aizpildīt tikai galveno lapiņu, pārējās palīdz pa to laiku aizpildīt. Vienmēr laipni paskaidro, kas kur jāraksta, lai ātrāk viss uz priekšu ietu. Reiz nepamanīju un aizmirsu atlikumu (naudu), kad nākamreiz atnācu, atdeva. Pirms pāris nedēļām atbraucu 4 min pēc slēgšanas (aizmirsu, ka pasts līdz 15tiem strādā/nepiefiksēju, cik pulkstens), atslēdza vaļā un izsniedza paciņu. Paziņojumi pastkastītē ir jau tajā pašā dienā, reti kad nākamajā tikko pēc paciņas saņemšanas nodaļā.

Reāli sajūta, ka jāuzcep viņām kūka :D vai kā savādāk jāiepriecina :)

Pie mums arī, tāpat viendien pasteidzos atrāk sanemt pacinu, un teica ka vel neesot vertas teicu, ka atnaksu velak, bet darbiniece noteica ka nevajag lieku reizi staigat tagad paskatis un apskatija atdeva vispār jaukas pie mums ir darbinieces. Es pastā biežs viesis!

26.04.2014 00:55

> Inky

Skatos un nebeidzu priecāties par savām pasta darbiniecēm - kāds paziņojums aizmirsts mājās, izdrukā uz vietas jaunu, atbraucu tieši pēc pieveduma un pakas vēl nav paspētas sašķirot, ja kādu uz fikso atrod, uzreiz uztaisa 'aicinājumu' un varu saņemt uzreiz, kad nosūtu ar pēcapmaksu paciņu, liek man aizpildīt tikai galveno lapiņu, pārējās palīdz pa to laiku aizpildīt. Vienmēr laipni paskaidro, kas kur jāraksta, lai ātrāk viss uz priekšu ietu. Reiz nepamanīju un aizmirsu atlikumu (naudu), kad nākamreiz atnācu, atdeva. Pirms pāris nedēļām atbraucu 4 min pēc slēgšanas (aizmirsu, ka pasts līdz 15tiem strādā/nepiefiksēju, cik pulkstens), atslēdza vaļā un izsniedza paciņu. Paziņojumi pastkastītē ir jau tajā pašā dienā, reti kad nākamajā tikko pēc paciņas saņemšanas nodaļā.

Reāli sajūta, ka jāuzcep viņām kūka :D vai kā savādāk jāiepriecina :)

Mums veicas! Man ir identiski tik pat jauka attieksme!:) vienmēr priecājos par to,it sevišķi tad,kad jāsteidzas,paņem ārpus rindas pat tad,kad nelūdzu. Pastnieces gan pieklibo,savas pakas esmu atradusi uz zemes un saplēstas,ha,bet pašā pastā viss ir tip top. 

21 - 23 no 23