FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

"Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25

Sveikas!

MK uzgāju tādu foruma tematu "Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25... Esmu nesaprašanā, vai tiešām jau no 25 g.v. skaitās veca jaunā mamma? Man šķiet, ka šobrīd LV vidējais dzemdētājas vecums jau ir nedaudz virs 25 gadiem (kaut kur lasīju). Labi, par vecāku varbūt var saukt VIRS gadiem 30 (domāju, ka man arī kāda noteikti nepiekritīs), bet ne jau gados 25? Kā jums šķiet?

Pati esmu virs 25 un strauji tuvojos 30 Smejošs

Cik gados dzemdējāt pirmo bērnu? Smejošs

54 Atbildes

Labots 26.04.2014 21:22

Es strauji tuvojos 25, bet ar dzemdēšanu nekur nesteidzos. Un veca pavisam noteikti nejūtos. :D

Lasot virsrakstu,gandrīz sirds izleca no miesasKājmutis, šausmas, kāda vecā māmiņa 25 gados,sviests..tas ir pilnīgi normāli! Līdz 35 gadiem skaitas normāla māmiņa. Man liekas,ka tieši sākot no 25 gadiem ir labs vecums dzemdībam, kad  ir vismaz kaut kas, gan galvā un prātā,gan finasiālais stāvoklis :)

Savējo dzemdēju 24 gados.Skūpsts

pirmais- 26 gados :)

Labots 26.04.2014 21:28

Tas ir novecojis uzskats. Tā mēdza teikt pirms ~20 gadiem. Šodien 25 ir normāls vecums pirmajam bērniņam :)

neko sev... man šķiet, ka 25 gadi ir kā radīts vecums,lai +/- sāktu domāt par bērniem. Protams, neizslēdzu nevienu vecumu, bet vienmēr licies, ka 25 ir pats labumiņš. 

Esmu gan veca mamma, gan jauna... paveicies ierakstīties abos lauciņos.

Man dels piedzima 22 gadosSkūpsts

man pirmais berns bija 26 gados,otrais- 31.Man ir daudz draudzenes kuram ir 30 gadi un vairak, un pagaidam nav neviena berna.Viena piedzima uz divas dienas atrak neka es...bet viņai tas ir tikai pirmais berns.Tagad meitenes pirmkart doma par sevi.Gribas paspet padzivot,paceļot,jo pec tam jau nebus tik viegli domat tikai par sevi

man ir 23 gadi,pagaidam neplanoju berninju,ari domaju pec 25 gadiem,bet draudzene kurai 27 dzemdeja pirmo,slimnicas tas sauc par jauno veco mammu,jo ka saka ir grutak dzemdet pec 25,nezinu man liekas atkarigs no organisma nevis no vecuma

Man Puika piedzima 21 gada, meitina 24gados, tulit pec menesha man 26gadi! Un vel joprojam visi mani deve par jauno maminu :)) Un plus vel mans izskats, kas liek domat, kad man ir 18gadi :D :))

Es uzskatu, kad lidz 35gadi nav nekadas "vecas maminas" 

> Taure

Lasot virsrakstu,gandrīz sirds izleca no miesasKājmutis...

+++++

Pirmā meitiņa piedzima, kad man bija 23. Kaut gan manā apkārtnē ir dažas sievietes, kuram pirmie bērniņi nāca tikai 37-os gados.  Tā kā šobrīd es teiktu, ka 25-gadniece varētu atbilst Jaunās māmiņas jēdzienam, bet Vecā (kaut tā teikt vienalga ir nekorekti) būtu ap 40. Manas domas.

1 - 10 no 54