FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

psihologs

sveikas māmiņas, ir vajadzīgs padoms kur griezties pie laba bērnu psihologa.

viens no maniem adoptētajiem bērniem ir sācis kļūt ārpus mājas agresīvs

03.05.2014 20:59

Nesaprotu kāpēc jaliek uzsvars uz ''adoptētajiem'', tas ir tavs bērms! :)

03.05.2014 21:13

un vai pašas runāšana, parunāšana, izrunāšanās nesanāk?

Veiksmi meklējumos un problēmas risinājumā!

03.05.2014 21:20

tas noteikti nav tapec, ka nodalu, bet tapec, ka vinja man nav no dzimshanas un nezinu, kas vinjas sirsninja sakrajies, 

Ja man butu nodalijumi savejie un sveshie, noteikti nenjemtu sveshu berninju, bet es milu visus vienadi.

03.05.2014 21:51

> Empire

Obligāti, bez nekādām ierunām ved pie psihologa!

Redzu laikam vienu labu māmiņu šeit, tādas reti sastapt.

Vsp ir pilna pasaule ar labām mammām Un ari noteikti šeit :p

sliktas ir tas kuras nodzeras, nerupejas!

Ir māmiņas kuras no rīta lidz vakaram strādā lai pabarotu bērnus un īpaši netiek tas laiks bērnam bet lidz ar to ta māmiņa nudien nav slikta! 

03.05.2014 22:14

> klimovicha88

> Empire

Obligāti, bez nekādām ierunām ved pie psihologa!

Redzu laikam vienu labu māmiņu šeit, tādas reti sastapt.

Vsp ir pilna pasaule ar labām mammām Un ari noteikti šeit :p

sliktas ir tas kuras nodzeras, nerupejas!

Ir māmiņas kuras no rīta lidz vakaram strādā lai pabarotu bērnus un īpaši netiek tas laiks bērnam bet lidz ar to ta māmiņa nudien nav slikta! 

Ja godīgi, es katru dienu gandrīz ielās vai pa ceļam redzu māmiņas, kurām nevajadzētu rīkoties tā kā viņas rīkojas, nu visdažādākos sīkumos!

Piemēram, ja tētis pīpēs, viņš parasti paies no bērna tālāk, tas ir ievērots ļoti bieži, bet ja māmiņa pīpēs, tad viņa to darīs turpat blakus bērnam, es protams nesaku, ka visas, bet daudzas tomēr, ir protams labas ļoti daudz! :)

Vispār es domāju, pirms domā par bērnu, vispirms izvērtēt, vai vienmēr varēsi būt blakus, atbalstīt, nodrošināt, tā ir liela atbildība, kas ir 1.vietā! :)

03.05.2014 23:30

Es domaaju ka sheit ir daudz LABU MAMINJU, piedodiet ka rakstu bez mikstinajuma zimem, jauna klaviatura :)

Vienkarshi par to netiek runats.Kursh ta ies lepoties?

Es sevi neuzskatu par labu vai sliktu, bet es gribu but tada, lai es pati sevi cienitu un man nebutu kauns skatities bernam acis.

11 - 16 no 16