FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Mākslīgas skropstas.

Sveiki, meitenes!

Vai kāds lieto makslīgas skropstas, katru dienu skropstu tušas vieta?

Kada ir jusu pieredze? Kur pērkat? Cik ilgi turas..

Mīlš Paldies!

29.04.2014 17:10

sveika, apskaties manā skapī, piedāvāju 2 komplektus skropstas, parastās ikdienai un kuplās - vakaram.

atbildot uz jautājumu - es lietoju tikai tā saucamos pušķīšus, kur 3-4 skropstiņas kopā, tās ir viegli pielikt, ja nedaudz iepraktizējas. ar pāris gab ir glīts dabīgs efekts. pēc pasākuma noņemu protams! un var lietot atkal, ja noņem veco līmi.

29.04.2014 17:12

Es arī pārdodu mākslīgās skropstiņas :)

03.05.2014 16:27

Lietoju ļoti bieži. Pasūtīju no Kanaadas dažaadveida skropstiņas un esmu ļoti apmierinaata.

Turas visu dienu,protams,pirms iešanas gulēt noņemu.

Uz pasaakumiem izmantoju mazliet masīvaakas un tumšaakas,esmu pabijusi arī klubos ar viņaam,nekaadas probleemas. Turas ļoti labi. :)

Ar laiku,kad pierod,tad ļoti aatri un veikli viņas var pielikt un izskataas tiešaam skaisti. 

03.05.2014 16:31

Vai ir kāda meitene, kurai dabīgās skropstas ir pilnībā taisnas, kas izmanto pieliekamās..? Nekādīgi nekad nav sanācis pielikt, vai no 2 skropstu līnijas vai vienkārši neizdodas.. :/

03.05.2014 16:34

> Inky

Vai ir kāda meitene, kurai dabīgās skropstas ir pilnībā taisnas, kas izmanto pieliekamās..? Nekādīgi nekad nav sanācis pielikt, vai no 2 skropstu līnijas vai vienkārši neizdodas.. :/

pamēģiniet uztaisīt skropstu ilgviļņus :)

03.05.2014 16:40

Es mēģināju mākslīgās skropstas, bet bija ilgi jāmokās, līdz sanāca smuki pielikt :D Droši vien vajadzēja tikai iepraktizēties, bet es nevarēju sagaidīt to brīdi, kad man sanāktu normāli :D
Tagad domāju pieaudzēt, atradu uz kuponiem tikai par 11 latiem :)

03.05.2014 16:56

Labots 03.05.2014 16:58

> Karina

> Inky

pamēģiniet uztaisīt skropstu ilgviļņus :)

Tieši šobrīd ielikti :D Izmācījos un taisu sev mājas apstākļos, bet gribās jau garākas un biezākas tās skropstiņas uz kādiem pasākumiem un īpašām dienām. Pieaudzētās, savukārt nevar uz atliektām likt un tur pus acs pazūd zem skropstām.

> Kristīnė Kārkliņa

Ar kuponiem uzmanīgi - tur bieži sanāk svaigie gurķi pa taisno no 1-dienas-apmācībām, kuriem nepieciešama prakse. Jāizvērtē visi plusi/mīnusi un noteikti jāizpēta atsauksmes. Nav nekur saglabājies, bet pašai ir bijušas šausmīgi pieliktas no 'meistares' ar it kā 4 gadu pieredzi un to reizi, kad aizgāju par modelīti pat bail atcerēties..

Nezinu, kāpēc puse komentāra rādās boldā, rakstot tā nav un izlabot arī neizdodas (un nē, neesmu nepraša, labos draugos ar pc).

03.05.2014 20:39

es visu laiku pieaudzeju skropstas, vienigi ar meistariem ir jauzmanas.

ljoti erti,no rita nomazga seju un gatava darbam,man turas menesi.

skropstas ir dazhadas(pieaudzetas) gan garums, gan izliekums, sakuma varieju, lidz atradu savu veidu, un tagad izskatas dabigi,nav pa daudz un nav pa garu, protams, ja ir velme var pielikt kaa uz karnevalu-biezas un garas lidz uzacim :)

1 - 8 no 8