FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Taisnotājs

Sveikas Meitenes! Man jau otro reizi nomāc viena problēma... Nezinu kāpēc man  jau otro reizi sadeg taisnotājs,vienkārši sabojās .. metāliņš kurš uzkarsts paliek brūns. Varbūt kāda zin kāpēc tā notiek,jo pirmo taisnotāju lietoju bez matu aizsargājamā līdzekļa ,bet sadega,otro reizi gan lietoju,gan nelietoju ,kā kuru reizi,bet tikuntā sabojājās.  Ko man iesākt? Izskatās ,ka būs atkal jāpērk jauns.. abi taisnotāji ir remington un uzkatu ,ka tā ir laba firma,jo pirmais taisnotājs noturējās 4 gadus;) 

03.05.2014 21:40

man ir philips taisnotajs vēl ar keramiskajam platnēm un kalpo jau entos gadusSmaidīgs

03.05.2014 22:15

Iesaku Philips. Sešus gadus atpakal pirku pa 43 Ls un strādā lieliski.Neskatoties uz to,ka viņš man jau ļoti daudzas reizes  krita uz zemes :D

03.05.2014 22:49

Man arii remington, straada ļoti labi :)

Varuut no kaadiem liidzekļiem sabojaajas tas plaaksnītes?

03.05.2014 22:50

> nanna

Man arī remington salīdzinoši atri sabojaajaas,  pat garantija vel bija, salabot nevarēja un dabuju citu taisnotaaju tajaa pašaa vērtībaa, šoreiz Philips un ptuptuptu, viss ok 

Starp citu, kur pirki? Nezinu, vai tikai dīvaina sakritība, bet pilnīgi ar visaam precēm, kuras pirktas Elkor, man gadījusies kaada ķibele. 

Sveika! 

Arī man ir Elkor ķibeļu sindroms!! Smejošs

Fēns,putekļusūcējs .. 

11 - 14 no 14