Dorota

01.01.2013 01.03.2017 11:58

Dzīvesvieta

-

Mājaslapa

-

Samaksas saņemšanas veids

Preces piegādes veids

Pie pārdevēja

Jaunākās atsauksmes

Adidas džemperis, kurš pēc pārdevējas vārdiem, esot bez jebkādiem defektiem, tomēr ir acīmredzami novalkāts, ar pabalējušu logo, sašūtu caurumiņu pie apkakles un ''humpalu'' smaku. Prece gan tika atsūtīta ļoti ātri, arī komunikācija bija laipna un pretimnākoša.
Diemžēl, lai arī preci saņēmu, prece ne būt nav tāda, kā sludinājumā, ne arī tāda, kā sūtīja privāti bildēs un, kas pats galvenais, nav ādas, lai gan jakai bija jābūt ādas.. Es protu atšķirt dermantīnu no ādas! Šī nebija āda. Arī sludinājumā norādīts, ka jaka ir jauna, bet odere stipri nonēsāta ar savēlumiem. Meitene gribēja 15ls, es aizsūtīju pusi pirms ar nodomu, kad saņemšu lietu un tā būs kādai tai jābūt nosūtīšu otru pusi. Sorry, bet par šādu novalkātu jaku, kura nav ādas (tas bija pats svarīgākais, jo pati vēl atsaucās uz manu meklējumu sludinājumos, ka gribu īstas ādas jaku) vairāk kā 7,5ls nevar prasīt, jo tādu piedāvājumu šeit ir daudz, par aptuveni 5ls. Neskatoties uz dāvaniņu, maiciņu ar augļiem, kura nav ne mans stils ne izmērs un smird pēc humpalām (vismaz būtu izmazgājusi). Tāds negatīvs atgadījums. Es jau baidījos lasot citas ne tik pozitīvās atsauksmes.. bet uzdrīkstējos. Apdomājiet 2x 2x.
Pirmajā reizē izprasījās atlaides un nepaņēma. Šoreiz, beigās no visām precēm atstāja vienu, protams, kā tad bez atlaides.. Naudu kopš 'izsūtīšanas brīža' gaidīju vēl nedēļu. Kopsummā ļoti ilgi, bet viss kārtībā (: