desh2013

10.08.2013 01.03.2017 11:57

ATLAIDES!!!!!! Огромные скидки заходите выбирайте покупайте 100 распродажа !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!обмен и продажа только по вентспилсу только в крайних случаях могу выслать почтой с предоплатой:))))): пишите смс часто пропадает интернет rakstiet sms uz telefonu ja kaut ko interese biezi pazuda internets majas;)))atbildisu uz visiem jusu jautajumiem jeb kura laika;;))))

Dzīvesvieta

Ventspils, Ventspils rajons

Mājaslapa

-

Samaksas saņemšanas veids

Skaidrā naudā
Bankas pārskaitījums

Preces piegādes veids

Pie pārdevēja
Pakomāti

Jaunākās atsauksmes

Jau 3 vai 4 mēnešus gaidu paciņu. Bija maiņa, bet atsūtīja tikai pusi no lietām un tā pati neatbilda aprakstam. "Jaunā" bērnu rotaļlieta nebija jauna. Smaržas atsūtīja citas, nevis tās, kuras bija sarunātas, bērnu krekliņš, ko atdeva, bija netīrs un smirdīgs. Pie tam vēl preces, kuras atdevu dāvanā, meitene tirgoja par bargu naudu, piemēram, violets maks, kuram nebija rāvējslēdzēja turāmais un bija nobražāts tirgoja par tādu naudu, kādu es maku nopirku. Rotaslietas tirgo dārgāk nekā pati pirku, kaut bija dāvana. Un treniņtērpu, kuru iemainīju, pārdeva gandrīz divreiz dārgāk par tirgus cenu. Vairāk nesadarbosos ar šo meiteni, bet ceru, ka otru daļu apsolītās mantas vēl dabūšu,,,,, Noteikti NEIESAKU!
Ieraudziju matinus loti sagribejaas :) Aizsutiju 14 eiro uz kontu un plus vel drebes jo matus vina pardewa pa 30 Es no sawas puses pabridinaju kadas ir drebes utt..un aptakstsdrebem bija skapii Vina likas sakariga meitene teica mati ir dabiigi 100% Kad sanemu matus gandriz nogiibu.. Tada stawokli mati bija sausmas wardiem newar izskaidrot pat .sausi gali nekopti plus vel sintetika. Vina raksta grib ieskaidrot ka war krasot;es vinai centos 10 reizes ieskaidrot ka newar krasot . meiginaju krasot utt. Nezinu no kurienes vina ir lkm no kautkadiem laukiem. Jo cilveeks ir galiigi deb..... Ir tadas dusmas ka nepadewas .un neatzistas ka tie ir maksliigi. Aiznesu uz salonu .man pateica ka tie ir sintetika un vinus newar krasot. Vina skaidroja to ka vini bija blondi un vina vinus ir krasojusi..jo tgt vini kautkadi zali ir. Ja tik talu nokrasojas jo sintetika war nedaudz panemt toni. Piedod .newareju neuzrakstit par tewi lai citi zin kada esi... Welu tew weiksmi laikadstewi ari apcakatee No tawaspusesnesmuki dariiji..
Īsta afēriste. Par preci aptuveni 30 Euro vērībā saņēmu dažus ļoti novalkātus bērnu bodijus un pāris saplēstas, novalkātas bērnu bikses. Krāpšanas shēma ir vienkārša, bet iedarbīga - stāsta, ka esot gribējusi atvērt veikalu, ir daudz jaunas drēbes, bet tās pie mammas. Tātad, preces dabūšot vēlāk. Es uzķēros. Preces gan ar lielu piepūli dabūju, bet krietni vēlāk. Protams, ne tuvu jaunas, bet augstāk minētās. No manas puses saņemtā prece - kosmētika, protams, ir sākta lietot, atvērti iepakojumi, taču šī persona bezkaunīgi atbildēja, lai savācot, ja gribot. Kad ierosināju par to samaksāt, sākās rupjības, kā arī apgalvojumi, ka esot devusi daudz vairāk preču. Laikam domā, ka es neko neatceros. Protams, vairs nekontaktējas, jo savu ir panākusi. Un neticiet, ka šeit piedāvātās mantas ir jaunas, lielākā daļa ir ne pat lietotas , bet nolietotas, ar defektiem, kā arī norādīti neīstie izmēri. Bija man tā laime to visu redzēt.