Sabe

29.03.2015 11.09.2021 16:44

Gribu pārdot pa labu cenu mantas, kas pārāk ilgi jau nostāvējušas skapī. Tāpēc ir iespējams,, kaut ko noskatīt tieši SEV. Par cenu vienmēr var vienoties. :) Un ja ir jautājumi, , droši rakstiet. #par pakomāta izdevumiem maksā pats pircējs *** omniva 2.59€, PastaStacija 2.89€ Par preces nosūtīšanu paziņošu ar sms.

Dzīvesvieta

Centrs, Rīgas rajons

Mājaslapa

-

Samaksas saņemšanas veids

Bankas pārskaitījums

Preces piegādes veids

Pakomāti

Jaunākās atsauksmes

Meitene ļoti jauka un atsaucīga. :) Satiekoties apskatīju kurpes un apjuku - neskatoties uz to, ka kurpītes pārdeva par lētu naudiņu (5eur) to stāvoklis ir absolūti dramatisks. Ne labojamas, ne tāpat velkamas. Saprotu, ka viedoklis par to, kas ir un kas nav velkams ir visiem atšķirīgs, un tomēr - ir kaut kādas robežas. Vienas kurpītes, kuras meitene atveda, bija pavisam nelāgā stāvoklī.
Drēbītes saņēmu,paldies.Bet pirms pārdodat,vajag uzrakstīt visu patieso apgērba stāvokli.Kleita nesašūta,žaketei arī rokas puspabeigtas,kleitiņai vēl sīki caurumiņi,vēl žaketītei uzrauti sīki diedziņi,arī daži pleķi,ceru,ka varēs izmazgāt,nu esmu diezgan vīlusies,jo jāpabeidz šuvējas iesāktais darbs un vēl vairāk,jāsaved viss kārībā,jo gribējās šo tērpu vilkt uz svētkiem.