Lūdzu atbildiet! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lūdzu atbildiet!

Par šo tēmu jau ir daudz runats,bet....gribu velreiz vienkarsi cilvecigi lugt-ja jus interesejaties par kadu preci,ludzat nomerit,sutit papildus bildes utt.,tad ludzu esiet tik laipnas un pacentieties ari atbildet uz vestulem,jo citadi iznak zilet-nems vai nenems preci...Es personigi atbildu uz visam vestulem atrak vai velak,bet atbildu,jo man tas nekadas grutibas nesagada,bet es nesaprotu tas meitenes,kas itka visu laiku ir onlaina,bet atbildet nevar...

Piekrītu, tas nav patīkami! Man arī gadijās, ka meitene rakstīja, ka pirks kurtciņu. Uzrakstīju un pajautāju, kur viņu var sastapt, lai pirkumu atdotu. Viņa atbildēja, ka Jelgavā. Tā kā pati uzturos Rīgā un nav tik daudz naudiņas un brīvā laika, lai brauktu uz Jelgavu, tad jautāju vai viņa piekrīt sūtīšanai pa pastu. Atbildes nebija. Nolēmu uzrakstīt vēlreiz - šoreiz jautāju vai kaut kad viņa vai kāds viņas radinieks/draugs/paziņa nav sastopami Rīgā. Protams, vēstules tika izlasītas, bet atbildes kā nav tā nav. Ja cilvēks pārdomāja, tad droši varēja uzrakstīt, ka tā. Tad vismaz zinu, ka konkrēto preci varu pārdot kādam citam un pēc tam negadās tā, ka "es pirmā pieteicos, kā jūs varējāt atdot kādam citam" (jo ir gadījies arī tā).

06.05.2014 14:25

> Jaukumiņa

Neuzskatu kad man piemēram ja pajautāju mērus un man neder kad man tas ir jāraksta. Manuprāt kad pašsaprotami, kad ja nerakstu kad pirkšu tātad nepirkšu, kas tur ko zīlēt pašsaprotamas lietas ...

Katram savs! ;) Tas tikai parāda Jūsu pieklājības līmeni! ;)

06.05.2014 14:36

"Jautātāji" vienmēr būs, man 80% atbildes uz jautājumiem paliek bez atbildes no jautātāja puses. Protams es arī paturu tiesības neatbildēt uz stulbiem jautājumiem, kā "Kur preci var apskatīties?" - jo skaidri un gaiši profilā viss ir norādīts... tas uzreiz liecina par to, ka 99% "jautātājam" prece neinteresē.

06.05.2014 14:42

> Girlz.lv

"Jautātāji" vienmēr būs, man 80% atbildes uz jautājumiem paliek bez atbildes no jautātāja puses. Protams es arī paturu tiesības neatbildēt uz stulbiem jautājumiem, kā "Kur preci var apskatīties?" - jo skaidri un gaiši profilā viss ir norādīts... tas uzreiz liecina par to, ka 99% "jautātājam" prece neinteresē.

Nepiekritu jums. Man bija bairakas reizes,ka profila bija rakstits viena voyeta,bet izrafas ka pardeveja vispar atrodas arpus Rigai,un preci var tikai dabut caur sutisanu. Tapec tagad vienmer jaitaju kur atrodas prece. Uz sadiem jautajumiem vajag atbildet.

06.05.2014 14:51

Исправлено 06.05.2014 14:53

Nevienu vēstuli neatstāju bez atbildes, jo pat ja šķiet muļķīgs jautājums, iespējams ka cilvēciņš tiešām nesaprot.  Būsim jaukas un iecietīgas, jo nekad visi nedarīs un nedomās kā mēs :) Lai visām brīnišķīgs pavasaris !

21 - 25 с 25