Mati, mati, matiņi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mati, mati, matiņi

Sveikas!

Arī es meklēju clip in  matus, taču labi būtu, ja dabūtu kvalitatīvis:) Nomainīju matu krāsu, savējos pārdodu, tagad gribu citus. Krāsa- Brūna, ka manā profila bildē, taču samērā gaiša krāsa.Garums, pēc iespējas garāki, taču nu minimāli lai būtu tie 60cm. 

Varbūt kāda zina arī kaut ko par pieaudzēšanu? Kā labāk pieaudzēt, kur? 

Paldies!!!

14 Ответы

Man patika matu pieaudzēšana ar US Tape :)

Tev piestāvēja tavi gaišie... vismaz pēc foto kas pieejams atverskapī. 

ieteiktu matus pieaudzēt, pašai man ir bijuši gan pieaudzēti gan clip in, personīgi labāk patika pieaudzēti, jo nevajag no rīta čakarēties ar tiem clipšiem, nevajag baidīties kad kāda šķipsna pēkšņi izkritīs, un uz tusiņiem mierīgi var aiziet..:D Pieaudzēju uz US tape(līmlentas) tās nemaz ar praktiski nebojā matus, jo tā ir aukstā metode, nevis karstā. Pieaudzēju jau otro  reizi pie Santas Zvaigznes, ļoti jauka,laba un sirsnīga meistarīte, man patika ļoti..Tiešām iesaku.. :)

Pārdodu blondus matus uz līmlenām.Pēc pielikšanas tos krāso tādā tonī kā vajag.Ja interesē raksti.Mati kvalitatīvi.Pirku Mellā.

> Viss par puscenu! -50% !!!

Tev piestāvēja tavi gaišie... vismaz pēc foto kas pieejams atverskapī. 

Man arī patika, taču nu balinot savus matus tos dikti sabojāju, tāpēc nācās pārkrāsot;)

Manējie arī mellā pirktie bija, labi mati, tāpēc esmu ieinteresēta. 

Ja kādai vajag, joprojām pārdodu melnus clip in, 55 cm, biezi!!! Dabigie:)

Kriksi- a ka sanjem aste ar limlentam? Mna nepatik,atceros,ka vejs uzputa reiz vienai, spid skoč... Aste ,kad man bija, isti sanemt nevarekja. Lai ka ,esmu par kapsulam vai clip in.

> Vita Dūra

Kriksi- a ka sanjem aste ar limlentam? Mna nepatik,atceros,ka vejs uzputa reiz vienai, spid skoč... Aste ,kad man bija, isti sanemt nevarekja. Lai ka ,esmu par kapsulam vai clip in.

Man gan viss ok ar līmlentām, pat ja vējš uzpūš neko redzēt nevar. Asti zemo jā viegli var sataisīt, nekas nespīd ārā, bet augstās astes gan ar līmlentām grūtāk būs sataisīt, jo nav tik vienkārši visa līmlentas noslēpt un arī pēc augstās astes man bieži galva tā pasāpēja, kad izzlaisti mati tad gan ir primā...man patīk līmlentas tādēļ, jo nebojā tik ļoti matus,izskatās arī dabīgi bet nu profilakses gan biežāk jātaisa nekā kapsulām, man sanāk gandrīzz ik pēc pusotra mēneša.

Ieraudzīju citas meitenes profilā, varbūt Tev noder;

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=542717&filter=users

1 - 10 с 14

Тема закрыта