Aliexpress.com - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aliexpress.com

Vai kada zin līdz kurai summai drīkst iepirkties, nemaksājot pastā nodokli?

21 Ответы

Man šķiet, ja nemaldos līdz 45 eiro.. wismaz agrāk tā bija warbūt tgd ir 35 eiro.. atceros, ka pasūtīju telefonu un bija wirs tiem 45 eiro un samaksāju 8 ls nodoklī (tad wēl lati bija)

22€ oficiāli. Ja pārdevējs uzrāda mazāku summu uz paciņas, bieži var izšmaukt no muitas, bet gadās, ka muitā, neatkarīgi no summas, atver paciņu, saprot, ka prece ir dārgāka un prasa maksāšanas dokumentu kopijas un liek maksāt :)

Es saja majas lapa esmu looti vilusies, vairs nesutu.

> Inky

22€ oficiāli. Ja pārdevējs uzrāda mazāku summu uz paciņas, bieži var izšmaukt no muitas, bet gadās, ka muitā, neatkarīgi no summas, atver paciņu, saprot, ka prece ir dārgāka un prasa maksāšanas dokumentu kopijas un liek maksāt :)

Man kaut kā līdzīgi sanāca, pārdewēja uzrakstīja , ka sūa telefona aksesuārus pa 5 dolāriem, bet kaste bija dikti smaga un tāpēc, man nācās nest kopiju maksājumam no paypal un  samaksāt .. gudrinieki tur wisi laikam :D čujs uz wiltību atklāšanu :D

šeit ir viss par nodokļiem - http://www.muitaspaligs.lv/

Vajag lugt pardevejam,lai uzrada,ka ta ir davana,tad nav jamaksa.

> Smile.

kas notika,, kapeec viilies?

> Smile.

Jā, izskatās, ka es arī iešu prom no Ali, apnīk jau, ka mantas atnāk ne kā pasūtītas, pārdevējam vienalga, Aliexpressam vienalga, un labi, ja vispār atnāk, par nesaņemtajām naudu arī jau vairāk kā mēnesi, varbūt pat 2 nevaru atdabūt. Lieka mētāšanās ar naudu.

Varu padalītes ar pēdējo pirkumu. Pasūtīju kabatas nazi:
Pasūtīju (pa kreisi), saņēmu (pa labi):

Meitenes, cik ilgi jums parasti paciņas no aliexpress atradās muitā?

Pasūtīju visādus nieciņus (auskariņus utt.) un nevaru vairs sagaidīt Kliedzošs

> Inky

> Smile.

Jā, izskatās, ka es arī iešu prom no Ali, apnīk jau, ka mantas atnāk ne kā pasūtītas, pārdevējam vienalga, Aliexpressam vienalga, un labi, ja vispār atnāk, par nesaņemtajām naudu arī jau vairāk kā mēnesi, varbūt pat 2 nevaru atdabūt. Lieka mētāšanās ar naudu.

Varu padalītes ar pēdējo pirkumu. Pasūtīju kabatas nazi:
Pasūtīju (pa kreisi), saņēmu (pa labi):

Iespaidīgi, vēl vairāk nevaru sagaidīt, kad ieraudzīšu savu pirmo pasūtījumu no aliexpress Smejošs

1 - 10 с 21