Mani pārsteidz - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Mani pārsteidz

Skatoties sludinajumus,mani parsteidz kosmiskas cenas vienas otras skapi...labi,es saprotu-jauna,firmas prece utt.,bet jautajums -vai kada ir spejiga un vai vispar perk par tadam cenam??? Tad jau var tikpat labi veikala iegadaties....

20 Ответы

Ir aitas, ir cirpēji Smaidīgs  

Drīkst pajautāt kāpēc Jums par to jāsatraucas? Šāda diskusija ir jau bijusi ne viena vien,kas grib tas liek tādas cenas un kas grib,tas pērk. Ne jau Jums ir jāpērk. Mani arī fascinē tās cenas un man arī vienai jakai ir diezgan liela cena,bet tas tik tāpēc,ka pati pirku par lielu summu un kaut ko gribas atgūt. Tas ir katras pašas meitenes darīšana kāda cena ir par ko tirgo. Bez tam.bieži vien pajautājot vai cena ir runājama,meitene nolaiž līdz saprāta robežām,lai ir ērti sev un citiem,tāpēc neredzu problēmu. Un cik man ir zināms,tad portālā nav noteikta cenu grīda vai griesti 

Smaidīgs

Patiesībā dārgās mantas nopērk pirmās, tas kas te mēnešiem iestrēgst ir pāris eiro vērtās preces :) Vismaz man :)

Visam - 50%

Es Tev piekrītu. Pati esmu daudz ko noskatījusies ko labprāt nopirktu,bet jau pēc pāris dienām nav Raudulīgais

es ar esmu manīju kazokus par 600 eur un kurpes pāri pa 100 eur.. nezinu, man jau šķiet, ka tās kurām šādas cenas pieņemamas, neiepērkas šeit.. bet viss jau var būt :)

Kā,lai saka-izskatās,ka daudzas negrib ''tikt vaļā'' no lietas vai atbrīvot skapi,bet vienkārši nopelnīt. 

Mani arī paarsteidz taadas cenas,ka veikalaa! Tad jau to pašu var nopirkt jaunu par to cenu!
Pati arī paardodu lēti,jo pati nenēsaaju un iepriecinu kaadu citu cilvēciņu! :))

Jā,es arī esmu pamanījusi dārgas un nepamatoti dārgas drēbes,bet ko nesaprotu,ir kapec pardevejas uzliek augstu cenu piem. vecam nonesatatm botam,kuras butu jamet lauka, vai samazgātai kleitai,kura izskatas pec neka..  

Lai vai kā,ne mana cuka-ne druva :D 

Viss skaidrs,uzzinaju,ko velejos uzzinat.Vienkarsi baidijos likt augstu cenu,jo domaju,ka cilveki nav spejigi nopirkt...un ja vel par sutisanu jamaksa. Man ari ir viena otra drebite,par kuru varetu prasit trisreiz lielaku cenu,ka esmu uzlikusi,bet domaju no cilveciska viedokla...nu tas manas subjektivas domas,nevienu negribu aizvainot.

Jautājums, kas skaitās lielas un kosmiskas cenas? Man, piemēram, liekās, ka 40-100€ par apaviem ir ļoti adekvāti, ja ir kvalitāte un izskats - pērkot šeit ne veikalā.

1 - 10 с 20

Тема закрыта