Mani pārsteidz - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mani pārsteidz

Skatoties sludinajumus,mani parsteidz kosmiskas cenas vienas otras skapi...labi,es saprotu-jauna,firmas prece utt.,bet jautajums -vai kada ir spejiga un vai vispar perk par tadam cenam??? Tad jau var tikpat labi veikala iegadaties....

07.05.2014 13:29

Personīgi manā skapī atrodas ne visai lētas drēbes, bet tas tikai tādēļ ka lielākoties visas ir pilnīgi jaunas, ar visām birkām. Protams, var diskutēt par to, ka tad jau labāk iegādāties veikalā, bet atšķirība ir tāda, ka bieži vien drēbes ir no dažādiem internetveikaliem utt, ko LV jūs gribēdamas nevarētu atrast. Runa iet par to, kurai kvalitātes svarīga, bet kurai, ka tik lētāk :)
Mani vairāk pārsteidz tas, ka tiek pārdotas lietotas drēbes, tādā stāvoklī, atvainojos, kuras pat par grīdas lupatu neizmantotu. Iespaids rodas tāds, ka visu nevajadzīgo, vienalga cik gadus veco, ievieto šajā portālā ar domu lai tikai piepelnītos. Vērtīgāk, šādas preces būtu vienkārši izmest vai sliktākajā gadījumā kādai labdarībai atdot.

> Dudinja

Drīkst pajautāt kāpēc Jums par to jāsatraucas? Šāda diskusija ir jau bijusi ne viena vien,kas grib tas liek tādas cenas un kas grib,tas pērk. Ne jau Jums ir jāpērk. Mani arī fascinē tās cenas un man arī vienai jakai ir diezgan liela cena,bet tas tik tāpēc,ka pati pirku par lielu summu un kaut ko gribas atgūt. Tas ir katras pašas meitenes darīšana kāda cena ir par ko tirgo. Bez tam.bieži vien pajautājot vai cena ir runājama,meitene nolaiž līdz saprāta robežām,lai ir ērti sev un citiem,tāpēc neredzu problēmu. Un cik man ir zināms,tad portālā nav noteikta cenu grīda vai griesti 

Smaidīgs

Pilnigi piekritu! Ja nav pienemama cenu politika, vienkarshi nav japerk. 

07.05.2014 13:33

> Santa Medne

Viss skaidrs,uzzinaju,ko velejos uzzinat.Vienkarsi baidijos likt augstu cenu,jo domaju,ka cilveki nav spejigi nopirkt...un ja vel par sutisanu jamaksa. Man ari ir viena otra drebite,par kuru varetu prasit trisreiz lielaku cenu,ka esmu uzlikusi,bet domaju no cilveciska viedokla...nu tas manas subjektivas domas,nevienu negribu aizvainot.

Mēģinaats nav zaudēts,likt jau var lielaaku cenu (daudzi te brinaas neviss par cenu konkrēti,bet arī drēbju kvalitaati,ja taa atbilst cenai,tad kaapēc gan nepirkt un nepardot? un jaa cilvēkam patiks drēbīte,tad arī nopirks to! Smaidīgs

07.05.2014 13:36

Šādas diskusijas parasti veido tās,kuram pašreklamēties patīk :) Laikam Samanta Medne nezin cik īsti laba,kvalitatīva un smuka manta maksā veikalos :) Monton kleitas maksā ap 100 Eur,un |Monton nav nekāds īpašs brend,ka Hilfigers piemēram,kurš maksā vēl dārgāk. Pērkot secondā,tas ir pavisam cits,tāpēc arī sirdij miers likt nelielu cenu pat brenda apģērbiem,bet ja cilvēks zin cik ivņš ir samaksājis veikalā par normālu mantu,pat ar atlaidēm nesanāk mierīgi likt cenu pa kapeiciņām :) Tā nu tas ir :) Diezvai kāda šeit liekt drēbes par pāris eiro pērkot veikalos pa -dsmitiem eiriķiem :)

07.05.2014 13:40

> Taure

Šādas diskusijas parasti veido tās,kuram pašreklamēties patīk :) Laikam Samanta Medne nezin cik īsti laba,kvalitatīva un smuka manta maksā veikalos :) Monton kleitas maksā ap 100 Eur,un |Monton nav nekāds īpašs brend,ka Hilfigers piemēram,kurš maksā vēl dārgāk. Pērkot secondā,tas ir pavisam cits,tāpēc arī sirdij miers likt nelielu cenu pat brenda apģērbiem,bet ja cilvēks zin cik ivņš ir samaksājis veikalā par normālu mantu,pat ar atlaidēm nesanāk mierīgi likt cenu pa kapeiciņām :) Tā nu tas ir :) Diezvai kāda šeit liekt drēbes par pāris eiro pērkot veikalos pa -dsmitiem eiriķiem :)

Pirmkart,mans vards ir Santa,otrkart,nevajag "braukt auguma",es nebut netaisos reklameties,treskart,manis pec tirgojat par cik gribat un ka gribat,es atskiriba no Jums,nevienu personigi neapvainoju un neaizvainoju!

07.05.2014 13:41

vēl jau sarīgi kāda motivācija ir pārdevējam, nopelnīt vai atbrīvot skapi,ja gribēs atbrīvot skapi ,tad neliks augtu cenu.

07.05.2014 13:41

katra jau pati var izvērtēt preces firmu,  kvalitāti un cenu. Esmu šeit nopirkusi kažoku par 750 (latos vēl) un kleitu par 70 eur - un nejūtoas kā apcirpta aita. Veikalos par ko tādu samaksātu trīs un pat četras reizes vairāk.

07.05.2014 13:48

Исправлено 07.05.2014 13:50

Man gan šķiet, ka cilvēks kuram viss izraisa sašutumu un katru dienu tiek atvērta līdzīga tēma ar citu "problēmu" gluži vienkārši šādā veidā taisa sev pašreklāmu.Aci miedzošs Vai arī pārāk visu ņem pie sirds!

p.s un drīz no autores būs komentārs: "manā skapī gan visam zemas cenas, tik pat kā par velti atdodu" Smejošs

Nesaprotu kāda jāga katru dienu uzdot neatbildamus jautājumus un gausties par lietām, kuras nevaram ietekmēt.....

Lai visām veiksmīgi pirkumi un jauki pircēji! Smaidīgs

07.05.2014 13:49

Ja jau Jums vienalga,tad kam domāts Jūsu uzbraukums visām tām,kurām ir KOSMISKAS CENAS? It īpaši kad šeit šīs tēmas tiešām uzpeld biežiņām :) Un katra grib pieverst uzmanību,aj cik dažām ir dārgi,bet man ir tik viss  lēti :) A kas Jūs esat,lai ko šādu pārmest citiem?

07.05.2014 13:52

> Taure

Ja jau Jums vienalga,tad kam domāts Jūsu uzbraukums visām tām,kurām ir KOSMISKAS CENAS? It īpaši kad šeit šīs tēmas tiešām uzpeld biežiņām :) Un katra grib pieverst uzmanību,aj cik dažām ir dārgi,bet man ir tik viss  lēti :) A kas Jūs esat,lai ko šādu pārmest citiem?

Ak,Dievs,nedomaju,ka ta satrakosieties! Labi,viss sledzu temu.

11 - 20 с 20

Тема закрыта