Vai driikst,vai tomeer nedriikst??? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai driikst,vai tomeer nedriikst???

Ieliku foruma peerku-sludinaajumu ka veelos pirkt vesti savam beernam, bet ja ir variants mainjai-iemainiitos ... Peec kaada laika forumaa vairaak manu teemu neredzeeju-tas noziimee ,ka nemaz nedriikst forumaa rakstiit ka vareetu arii samainiities vai kaa ?? Nesaprotu politiku >??? Tipa taaa skaitaas arii pashreklaama vai kaa nevaru iebraukt -pastaastiisiet Neizlēmīgs

08.05.2014 14:53

Laura un Eliina-pilniigi piekriitu jums-taa vismaz zinaaju pie kura var griezties peec mainjas a kuram var pat neprasiit-jo citiem staav apziimeets ,ka mainaas-bet iiisteniibaa nemaz negrib ...

08.05.2014 14:54

> Laura

M.S.

nu tad Tu iesaki visam pec kartas rakstit,kura mainās,kura nemainas...tad jau diena jaizsuta kadas 20 vestules:D

citam uzrakstot atbild,ka nemainas,bet atzimeets ka mainas...taka ne vienmer tas atbilst patiesibai...šeit izveido to diskusiju,un visas taču skatamies kas kurai skapi,kas kurai der,nau jau jaskatas 100profili jo tik ilgi šis diskusijas nedzivo!!

Ja Tev tas nav aktuali,tas nenozime ka citām tas neinteresē....ja Tu šeit esi lai noplenitu un tikai pardod,tad mož atver sev veikaliņu un tirgojies!!!

Labots: šodien, 14:44

Tad sanāk, ka Tevi interesē 100-tiem piedāvājumu ar maiņas zīmītēm un visām nevari uzrakstīt? Es laikam esmu izvēlīga. Ja gribētu mainīties, atzīmētu favorītus no līdzīgiem un izvēlētos 1 vai 2, 3 par, kuriem rakstīt sīkāk, kaut gan nekad neesmu piedāvājusi maiņu. Laikam tāpēc nesaprotu masveida mainīšanos...

Jā, un man ir viena prece ar ko mainos un ar konkrētām vēlmēm pret KO. Par kādu veikalu iet runa?

08.05.2014 14:59

ne tas bij domats,kad maiņa atzimeta daudzam meitenem,bet reali cita mainas cita ilgi nenak skapi..ka var zinat kurai tas vel ir aktuali..sanak uzrakstit visam pec kartas vai mainas vai ne??nejiet runa par 100-tiem....

ir taču vieglak ja ir izveidota diskusija,es nesaprotu par ko seit vel mes runajam..???

.Tev tas neinterese ok..kadelj mes te cepjamies.???..Tava nesaprašana neko te neitekmes vai neizmainis tapatas!!!

08.05.2014 15:07

Peekshni sludinaajums atradaas :)) Juhuuu :)) Bet pirmais taapat pazudis... Meitenes nerakstat Peerku sadalaa-ka veelaties arii mainiities-tiks dzeests :(

08.05.2014 15:55

Man piemēram ļoti patika, kad bija maiņas sadaļa, kaut vai ar tām 100 atbildēm "es mainos", bet es arī pa lielam visām, kas bija ierakstījušas, viņu sludinājumiem gāju cauri un esmu tā ļoti daudz ko aradusi.

08.05.2014 16:05

> ATLAIDES VISAM!!! Elīzas Z. skapis

Man piemēram ļoti patika, kad bija maiņas sadaļa, kaut vai ar tām 100 atbildēm "es mainos", bet es arī pa lielam visām, kas bija ierakstījušas, viņu sludinājumiem gāju cauri un esmu tā ļoti daudz ko aradusi.

Piekrītu!

08.05.2014 16:31

> M.S.

Kam nepieciešama tāda sadaļa, ja pie katras preces lietotājs var atzīmēt, ka grib mainīties un privāti viens ar otru kontaktēt!

P.S. Lielākā daļa maiņas piedāvājumu bija šādi: "Mainos!" un pretī 101 ierakts "Mainos, "es arī mainooos", "šodien mainos" utt. Kam tas vajadzīgs? Lielākoties pat netika noskaidroti vai maiņas piedāvātājām ir līdzīgi apģērbu vai apavu izmēri. Un dienā 20 tādas tēmas, kurās vieni un tie paši cilvēki veido ierakstus, tikai katrai cits tēmas autors Smejošs

Labots: šodien, 14:35

Pilnīgi piekrītu!!! :) 

11 - 17 с 17