bezskauniga pirceja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

bezskauniga pirceja

22846726   LINDA RATNIECE  
Talsi

neuzkeraties uz sis bezskaunas,,,par preci man nesamaksaja un meloja ,,ka naudu parskaitijusi  un es atkal noticeju un nosutiju preci,,,jo vinai bij labas atsauksmes ,,,beigas pazud ar visu naudu un izdzesas no sa saita

08.05.2014 11:42

Loti zzeel ka taa :( Lai izvairiitos no kraapnieceem,prasi bankas izdruku ka maksaajums ir veikts :)

08.05.2014 11:45

nekad nesuutu kameer nauda nav kontaa, lai cik jauks cilveeks izklausaas- nekad nevar ticeet :)

08.05.2014 11:47

> thats_me

Loti zzeel ka taa :( Lai izvairiitos no kraapnieceem,prasi bankas izdruku ka maksaajums ir veikts :)

es laikam esmu no taam pirceejaam kas naudu ieskaita uzreiz peeec vienosanaas un aizsuutu paardeveejiem parskaitiijuma izdruku, taadeejaadi apliecinot ka esmu godiigs pirceejs, zeel ka apkaart ir cilveeki, kuriem nevar uzticeeties:(

08.05.2014 11:48

> gamble

nekad nesuutu kameer nauda nav kontaa, lai cik jauks cilveeks izklausaas- nekad nevar ticeet :)

piekrītu Tev,tiešām nevienam te nevar ticeet,un jā es ar ātrāk preci neizsūtu kamēr nauda nav manā kontā....

08.05.2014 11:48

Исправлено 08.05.2014 11:56

Skatos, ka šajā portālā pēdējā laikā notiek nesmukumi....

Man, piemēram, katru NAKTI Smejošs JAUNS REĢISTRĒTS LIETOTĀJSSmejošs, ar kuru man nav nemazākā sakara, liek negatīvas atsauksmes!!!

Fantāzija laba šai personaiSmejošs!

Apmēram zinu, kurš tas varētu būt...

Vakar es biju krāpnieceSmejošs(tas nekas, ka reģistrējas naktī un, tad administrācija dzēš to profilu), šodien Viņas (vai Viņa draudzene) esot iegādājusies no manis drausmīgā stāvoklī svārkus (???) un vispār, man esot lupatas, ne drēbesSmejošsSmejošsSmejošs!!!

Administrācijai jau otro reizi rakstīju!

Vairojam labo!!!Smaidīgs

08.05.2014 11:49

> gamble

+++

08.05.2014 11:50

nju jaa gadas visadi,,,lai cik labas atsauksmes ...bet ticet nevar tadiem cilvekiem ar,,prasiju izdruku teica ka atsutis velak,,un zvereja ka nauda ir parsutita,,ka vinai kaut kas ar karti noticis,,ka neesmu vel sanemusi naudu utt,,,un beigas neatbildeeja vispar un sodien uzrakstija vestuli ka prece redz ir sabojaata utt,,ka vina netaisas maksat  tada bezskauna,kaut kleita bij pilniigi jauna un ideala kartiba,,,

08.05.2014 11:52

> lasminadz

nju jaa gadas visadi,,,lai cik labas atsauksmes ...bet ticet nevar tadiem cilvekiem ar,,prasiju izdruku teica ka atsutis velak,,un zvereja ka nauda ir parsutita,,ka vinai kaut kas ar karti noticis,,ka neesmu vel sanemusi naudu utt,,,un beigas neatbildeeja vispar un sodien uzrakstija vestuli ka prece redz ir sabojaata utt,,ka vina netaisas maksat  tada bezskauna,kaut kleita bij pilniigi jauna un ideala kartiba,,,

Dievs nav mazais bērns!!!

Nāks atpakaļ dubultā šai meitenei...

Protams, ka nepatīkami un necilvēcīgi, ka tā....

Es arī vienmēr sagaidu, kad naudiņa ienāk manā kontā + izsūtu čekiņu par precītes nosūtīšanu.

08.05.2014 11:55

es jau otro reiz izdaru mulkibu saja saitaa,,,,:( ne viss tagad tocna vairs nesutisu nevienam nekaa,,kamer nauda nebuus kontaa,,vienkarsi man sanak talu ta pasta staciju ,,,un pie reizes nosutiju pacinu,,jo gaju uz to pusi

08.05.2014 11:56

Divainas jus meitenes.Kapec izsutat,kamer nauda nav ieskaitita konta?Pārsteigts

1 - 10 с 37