bezskauniga pirceja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

bezskauniga pirceja

22846726   LINDA RATNIECE  
Talsi

neuzkeraties uz sis bezskaunas,,,par preci man nesamaksaja un meloja ,,ka naudu parskaitijusi  un es atkal noticeju un nosutiju preci,,,jo vinai bij labas atsauksmes ,,,beigas pazud ar visu naudu un izdzesas no sa saita

08.05.2014 12:01

> Chick

Skatos, ka šajā portālā pēdējā laikā notiek nesmukumi....

Man, piemēram, katru NAKTI Smejošs JAUNS REĢISTRĒTS LIETOTĀJSSmejošs, ar kuru man nav nemazākā sakara, liek negatīvas atsauksmes!!!

Fantāzija laba šai personaiSmejošs!

Apmēram zinu, kurš tas varētu būt...

Vakar es biju krāpnieceSmejošs(tas nekas, ka reģistrējas naktī un, tad administrācija dzēš to profilu), šodien Viņas (vai Viņa draudzene) esot iegādājusies no manis drausmīgā stāvoklī svārkus (???) un vispār, man esot lupatas, ne drēbesSmejošsSmejošsSmejošs!!!

Administrācijai jau otro reizi rakstīju!

Vairojam labo!!!Smaidīgs

Labots: šodien, 11:56

a kas,laba reklāma,es izpētiju Jūsu skapi:D:D

08.05.2014 12:08

> Chick

Man, piemēram, katru NAKTI Smejošs JAUNS REĢISTRĒTS LIETOTĀJSSmejošs, ar kuru man nav nemazākā sakara, liek negatīvas atsauksmes!!!

Vakar es biju krāpnieceSmejošs(tas nekas, ka reģistrējas naktī un, tad administrācija dzēš to profilu), šodien Viņas (vai Viņa draudzene) esot iegādājusies no manis drausmīgā stāvoklī svārkus (???) un vispār, man esot lupatas, ne drēbesSmejošsSmejošsSmejošs!!!

Vairojam labo!!!Smaidīgs

Jāsaka, ka pamatīgs "zobs" kādam vai kādai ir - gaidīt nakti, lai reģistrētos un jau otro dienu ... Pārsteigts

08.05.2014 12:08

Nu jā....labāk kautkā sniegt informāciju pircējām un iegaumēt mums pašām - izsūtam preci, kad naudiņa kntā.  Ja naudiņu sūta no citas bankas, tad vismaz lai atsūta maksājuma kvītiņu, tas nemaz nav tik grūti. Nebūs jāpārdzīvo ne pārdevējiem, ne pircējiem.  Nepatīkami, ka šādas personas te uzdarbojas un liek apšaubīt godīgs cilvēkus. 

08.05.2014 12:11

> Inga

> Chick

Vairojam labo!!!Smaidīgs

a kas,laba reklāma,es izpētiju Jūsu skapi:D:D

Smejošs

08.05.2014 12:14

Исправлено 08.05.2014 12:18

> M.S.

> Chick

Vairojam labo!!!Smaidīgs

Jāsaka, ka pamatīgs "zobs" kādam vai kādai ir - gaidīt nakti, lai reģistrētos un jau otro dienu ... Pārsteigts

Domāju, tā persona ir, kurai ierakstīju "neitrālu" atsauksmi, aprakstot, ka nav kulturāli neatnākt uz tikšanos (kaut pati biju piebraukusi pie tās personas darbavietas, vēlējās no manis pirkt divas lietiņas + 4 dāvanas klāt pieliku), necelt tel.utt.

Labi, kuram negadās, bet pēc tam mani nosaukt par tādu un šitādu, redz, kas, tad tur ir, ka ignorēja mani un nelasīja vēstulesSmejošs.

Būtu vismaz atsūtīta kaut rindiņa - ai, atvaino, nesanāca vai tml.

Bet nē, vēl tur kaut ko ņemas....Pfe!!!

Ai, ziniet, meitenes, sāku sagurt no šādiem cilvēkiemVēsais!

lasminadz, atvainoSmaidīgs, es te Tavā tēmā ar savu stāstu ieblandījos...Smaidīgs

08.05.2014 12:26

Man bija bezkaunīga pircēja ar kuru tikos uz vietas, nebīja viņai ko izdot, tāpēc sarunājām,ka man pārskaitīs par džemperi naudu. Protams nepārskaitīja :/

Ja kāda satiek šo Zandu, var nodot sveicienus no manis un pateikt lai aizrijās ar džemperi!

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=24667

08.05.2014 12:31

Nesaprotu, man telefonā pienāk sms no bankas un es dodos uz pastu. Nu kā var ļaut sevi apčkarēt :) Turklāt atkārtoti :D

08.05.2014 12:38

Исправлено 12.04.2015 12:41

....

08.05.2014 12:40

> gamble

nekad nesuutu kameer nauda nav kontaa, lai cik jauks cilveeks izklausaas- nekad nevar ticeet :)

Es ari nekad nesutu preci,kamer neparskaita naudu un neparliecinos!

08.05.2014 12:46

> lasminadz

nju jaa gadas visadi,,,lai cik labas atsauksmes ...bet ticet nevar tadiem cilvekiem ar,,prasiju izdruku teica ka atsutis velak,,un zvereja ka nauda ir parsutita,,ka vinai kaut kas ar karti noticis,,ka neesmu vel sanemusi naudu utt,,,un beigas neatbildeeja vispar un sodien uzrakstija vestuli ka prece redz ir sabojaata utt,,ka vina netaisas maksat  tada bezskauna,kaut kleita bij pilniigi jauna un ideala kartiba,,,

Linda Ratniece pirka no manis korseti,visu smalki nomērīju,ka vina prasija,bet beigas izradijas,ka vinai nederot....

11 - 20 с 37