bezskauniga pirceja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

bezskauniga pirceja

22846726   LINDA RATNIECE  
Talsi

neuzkeraties uz sis bezskaunas,,,par preci man nesamaksaja un meloja ,,ka naudu parskaitijusi  un es atkal noticeju un nosutiju preci,,,jo vinai bij labas atsauksmes ,,,beigas pazud ar visu naudu un izdzesas no sa saita

08.05.2014 12:47

Man arī bija slikta pieredze ar pircēju gundix19 ,aizsūtīju krekliņu mēnesi atpakaļ un vēl šobalddien naudiņu nēesmu saņēmusi.Mani tik daudz neuztrauc tie daži eiro,bet gan cilvēka bezkaunība,stāstīja ka viņai esot kaut kādas problēmas,esot aizdevusi naudu un tagad nēesot man ko samaksāt,teicu,ka varu mazliet pagaidīt.Tad teica,ka esot jau naudiņu pārskaitījusi,bet diemžēl vēl šodien nēesmu neko saņēmusi :( Žēl ka ir tādi bezkaunīgi pircēji!

08.05.2014 12:47

Domāju,ka vienkārši ir jābūt godprātīgiem un nedarīt otram to,ko negribi,lai izdara tev,jo agrāk vai vēlāk viss atgriežas kā bumerangs un diezvai negodīgā veidā iegūtā manta kadu padarīs laimīgu!!!

Mūsdienās ļoti grūti ir ticēt vārdiem(sevišķi ja ir bijusi negatīva pieredze),tādēļ noteikt vispirms vajadzētu saņemt naudiņu un tad sūtīt preci,bet gadās arī otrādi,ka cilvēks pārskaita naudiņu par preci,bet no otra gala saņem figu!Secinājums,ka risks būt piečakarētam pastāv

08.05.2014 12:53

> Saulespuķe

Domāju,ka vienkārši ir jābūt godprātīgiem un nedarīt otram to,ko negribi,lai izdara tev,jo agrāk vai vēlāk viss atgriežas kā bumerangs un diezvai negodīgā veidā iegūtā manta kadu padarīs laimīgu!!!

Mūsdienās ļoti grūti ir ticēt vārdiem(sevišķi ja ir bijusi negatīva pieredze),tādēļ noteikt vispirms vajadzētu saņemt naudiņu un tad sūtīt preci,bet gadās arī otrādi,ka cilvēks pārskaita naudiņu par preci,bet no otra gala saņem figu!Secinājums,ka risks būt piečakarētam pastāv

++++++++!

08.05.2014 13:01

Исправлено 08.05.2014 13:01

žēl ka tādā labā ,foršā portālā kur dzaudz pozitīvu iegūstam iepērkoties ,pārdodot,apmainot ir tādas meitenes kas met ēnu uz visiem,žēl Raudulīgais

08.05.2014 13:17

08.05.2014 13:17

Man ienak naudina un es tad uzreiz sutu preci!!!Nesaprotu ka cilveki var manit, nu tadiem bus divreiz atpakal sliktak.

08.05.2014 13:20

> Santa Medne

> gamble

nekad nesuutu kameer nauda nav kontaa, lai cik jauks cilveeks izklausaas- nekad nevar ticeet :)

Es ari nekad nesutu preci,kamer neparskaita naudu un neparliecinos!

Bet no otras puses - pircējam taču arī sanāk vnk uzticēties, ja viņš pirmais naudu ieskaita, tad jau arī nevar zināt, vai prece vispār tiks izsūtīta, un ja netiks, vai naudiņa tik atgriezta (divas puses un abas vienādas - vienam no 2 "darījuma" veicējiem ir vnk jauzticas!) Ne vienmēr pircēja pienākums, manuprāt, ir akli uzticēties arī pārevējam, jo piečakarēt var jebkura darījuma veicēja puse - tāda tā dzīve, skumīgi ka tā gadās, bet lielākā daļa no cilvēkiem vnm domā tikai par sevi!! :(

08.05.2014 13:26

> lasminadz

Ja,naudu parskaitija,citadi es nemaz nesutitu!

12.04.2015 13:03

Ja pircējai nav komentu profila,tad prasu PDF no bankas,un nav problēmas,sūtu uzreiz:)

12.04.2015 13:11

Ja kas, to PDF lieliski var uzzīmēt pašam.

Tikai faktiska nauda kontā un punkts.

21 - 30 с 37