bezskauniga pirceja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

bezskauniga pirceja

22846726   LINDA RATNIECE  
Talsi

neuzkeraties uz sis bezskaunas,,,par preci man nesamaksaja un meloja ,,ka naudu parskaitijusi  un es atkal noticeju un nosutiju preci,,,jo vinai bij labas atsauksmes ,,,beigas pazud ar visu naudu un izdzesas no sa saita

12.04.2015 13:16

Šeit jau ir meitene, kas to māk, taču tas lai paliek pie manis. Jāpiekrīt ir. Tikai ar konta datiem šeit pašai pircējai var sanākt parunāties ar policiju - pati beigās būs krāpniece. He. Uzticēties PDF nav prātīgi. Ņemot vērā, kas šeit pēdējā laikā notiek.......

12.04.2015 13:32

> bubiitis

> Santa Medne

> gamble

nekad nesuutu kameer nauda nav kontaa, lai cik jauks cilveeks izklausaas- nekad nevar ticeet :)

Es ari nekad nesutu preci,kamer neparskaita naudu un neparliecinos!

Bet no otras puses - pircējam taču arī sanāk vnk uzticēties, ja viņš pirmais naudu ieskaita, tad jau arī nevar zināt, vai prece vispār tiks izsūtīta, un ja netiks, vai naudiņa tik atgriezta (divas puses un abas vienādas - vienam no 2 "darījuma" veicējiem ir vnk jauzticas!) Ne vienmēr pircēja pienākums, manuprāt, ir akli uzticēties arī pārevējam, jo piečakarēt var jebkura darījuma veicēja puse - tāda tā dzīve, skumīgi ka tā gadās, bet lielākā daļa no cilvēkiem vnm domā tikai par sevi!! :(

Un tieši tāpēc , lai nenotiktu šādi gadījumi , pastāv iespēja precīti sūtīt ar pēcapmaksu .

Pircēja precīti no savas pasta nodaļas saņems tikai tad , kad samaksās par paciņu .

Un pārdevējai naudiņa tiks pārskaitīta uz kontu .

12.04.2015 13:37

> Kristīne Pujiņa

> bubiitis

> Santa Medne

> gamble

nekad nesuutu kameer nauda nav kontaa, lai cik jauks cilveeks izklausaas- nekad nevar ticeet :)

Es ari nekad nesutu preci,kamer neparskaita naudu un neparliecinos!

Bet no otras puses - pircējam taču arī sanāk vnk uzticēties, ja viņš pirmais naudu ieskaita, tad jau arī nevar zināt, vai prece vispār tiks izsūtīta, un ja netiks, vai naudiņa tik atgriezta (divas puses un abas vienādas - vienam no 2 "darījuma" veicējiem ir vnk jauzticas!) Ne vienmēr pircēja pienākums, manuprāt, ir akli uzticēties arī pārevējam, jo piečakarēt var jebkura darījuma veicēja puse - tāda tā dzīve, skumīgi ka tā gadās, bet lielākā daļa no cilvēkiem vnm domā tikai par sevi!! :(

Un tieši tāpēc , lai nenotiktu šādi gadījumi , pastāv iespēja precīti sūtīt ar pēcapmaksu .

Pircēja precīti no savas pasta nodaļas saņems tikai tad , kad samaksās par paciņu .

Ja pirceja neatnāks uz pasta nodaļu pēc pakas?Tad Jums būs jamaksa turp atpakaļ,un gaidīsiet kad paka būs atpakaļ,čakars liels es uzskatu.

12.04.2015 13:38

Исправлено 12.04.2015 13:39

Ahhhā, izstāvēt nenormālo rindu pastā, samaksāt dārgāk par parasto pasta pakalpojumu šādam svaram, pēc tam velti nogaidīt 30 dienas, pazaudējot potenciālos pircējus, un beigu beigās saņemt visu atpakaļ, pazaudējot arī naudu, kas iztērēta sūtīšanai, jo paku, protams, neizņems. Un vēl jāvelkas uz pastu un atkal jāstāv rindā, lai saņemtu. Superīgs padoms, jā.

12.04.2015 13:38

> Kristīne Pujiņa

Tikai tāds pēcmaksas sūtījums maksā dārgāk , vai pircēji gribēs maksāt dārgāk par sūtīšanu ? Un pārdevējai ir pašai jāsamaksā tūlīt sūtīšanas maksa.  Protams, to pieskaita pie summas, taču vienmēr pastāv risks, ka cilvēks paciņu neizņems. Tad pasts pēc mēneša paku atgriež, taču samaksātā sūtīšanas maksa ir zaudēta.
Ja tā pārdošana ir šausmīgi svarīga, tad var jau tā ņemties, bet es esmu iekritusi uz tādu pircēju, kas paku neizņēma , vairāk tā nesūtīšu.

12.04.2015 13:45

Nu fascinē tādi, kas nesaprot neko apspriežamajā priekšmetā, bet lien ar padomiem, kur ir info, ko visi zina, bet kas cīņai ar krāpniecēm tāpat neder. Starpība tikai tur, ka pazaudēsi naudu par sūtīšanu, bet preci paturēsi sev, nevis zaudēsi arī to. Bet nu loģiski, ka neviens negrib zaudēt NEKO. Katram pirkt it kā vēlētājam uzdāvini 3-4-5 eiro un vari doties pie baznīcas ubagot. Dažiem pat pakomāts ir par dārgu sūtīšanai, vēlas tik 4 eiro vērtu mantu izlūgties nosūtīt uz pārdevēja rēķina par 2-3, kur nu viņi ies maksāt 4-5 eiro par pēcmaksu.

12.04.2015 13:49

Sveikas, jaukās pircējas un pārdevējas! Esmu šeit jau gandrīz gadu, un diemžēl arī tagad man ir negatīva pieredze, ar ko dalīties.. Meitene, kuras SEB bankas konts (beidzas ar ..2765) reģistrēts uz vārda EVA BĒRZIŅA. Satraukts

Pasūtīju 3 lietiņas, no kurām viena neatnāca vispār, otra - citos izmēros un tikai daļēji (bez jostas). To vietā ieliktas citas mantas.. Kad uzrakstīju atpakaļ, lai atskaita man naudu atpakaļ par tām divām mantās plus sedz pasta izdevumus, lai es varētu nosūtīt visu nederīgo viņai atpakaļ (piedevām vēl papildu tam tērējot SAVU laiku), Eva (?) no portāla savu kontu izdzēsa...

Skumji, ka nemākam risināt situācijas, kā normāli PIEAUGUŠI cilvēki. Piedevām iepriekš vēl precizēju visus izmērus.. fui tādām melīgām un neatbildīgām pārdevējām!

Satraukts

31 - 37 с 37