nabas pīrsings - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nabas pīrsings

Sveikas, meitenes!

Padalaties savā pieredzē-cik ilgā laikā sadzija? ar kādiem līdzekļiem tīrījāt? 

Esmu mazliet sabijusies, jo aptuveni divas nedēļas atpakaļ izdūru,nekas apsārtis nebija, līmēju plāksterus. Salonā teica, ka jātīra ar ūdeņraža pārskābi un viss bija ok. Pēc 4 dienām sākās apsārtums un tagad struto! Jau aptuveni nedēļu. Vai Jums tā bija?

09.05.2014 20:05

Исправлено 09.05.2014 20:09

Arī man ir durts nabā pīrsings 2 reizes. Pirmajā reizē kādus 2 mēn.mocījos ar strutojošu, sapampušu un sāpīgu. Visu ko biju izmēģinājusi, tīrīju regulāri, bet labāk nepalika.

Tad aptiekā man ieteica ziedi Levomekol. Nedēļas laikā viss iekaisums sāka pazust un beidzot sāka dzīt.

Kad dūru otro reizi, uzreiz smērēju Levomekol, un sadzija ļoti ātri un bez problēmām :)

Un jā, arī man Bepanthen ziede nepalīdzēja.

09.05.2014 22:01

Man palīdzēja kliņģerīšu tinktūra, nedaudz atšķaidīju ar ūdeni. Ļoti ātri sadzija un apsārtums pazuda. Man ļoti sāpēja, ka dūra pīrsingu nabā, tetovējuma sāpes paciest bija vieglāk. Bet tas atkarīgs no cilvēka. Smaidīgs

09.05.2014 22:04

es nabas pirsingu esmu durusi 4 reizes....trīs reizes man draudzene dūra un tad pēdējo reizi aizgāju uz salonu!

suloja un strutoja diezgan ilgi, jo sanāca ka izdūru vasaras periodā un ieteicams ir nepeldēties, bet es protams to neievēroju....ūdeņradis man nepalīdzēja un bepanthen arī nē....vienīgais kas man palīdzēja bija kliņģerīšu tinktūra!...tas gan ilgs proces, (nu vismaz man ), bet tas manis pašas dēļ,o peldējos un arī vīnu ik pa retam iedzēru!.....

lai veicas:)

10.05.2014 01:49

Mees savulaik duuraam pashas-bez nekaadiem saloniem.. Arii strutoja kaadu nedeelju un viss.. Iesaku mazaak meerrceet uudeni-neiet vannaaa,bet dushaa -cesties vinju tureet sausumaa... :))Veel peec uudenraza tiiriishanas -iesaku uzbeert virsuu likapodija pulveriiti-zinoshas maaminjas -zin ,ka likapodija pulveriits-loti aatri dziedee un izsausina reetas, visbiezaak vinju maaminjas lieto-mazuljiem piie iekaisumiem , pamperu radiitajiem-tas noziimee-pashaa juutigajaa vietaa beebiitim.. loti aatri dziedee un izsausina reetinju:)) Ar visu to ,ka duuuraam mazinjas,pashas un vasaraa-nedeeljas laikaa bija perfekts piirsings -un jau 10 gadus ir :))))

10.05.2014 08:16

Tpu tpu tpu, man arī nekādu problēmu nebija. Izdūru nu jau gadus 8 atpakaļ un pēc kādas nedēļas viss jau bija ok. Vispār bez aizķeršanās. Nekad nekādas problēmas nav bijušas.

11 - 15 с 15