sintetiskie clip matini - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

sintetiskie clip matini

Sveikas, meitenes! 

Padalieties pieredze par sintetiskajiem matiniem, labakas kvalitates, karstumizturigie sintetiskie mati, pasai nekad tadi nav bijusi, baidos no ta ka vini ar laiku varetu but ka svame, sausi, kautvai es ikdiena tos nelakotu, netaisnotu..man galvenais tos ir pielikt,lai tas matu biezums paraditos, nekadigi netraumejot tos.

Gaidisu atsauksmites 

:) 

10.05.2014 12:43

Sintētiskos nepērc, viņi jau pēc nedēļas būs šausmīgi....es pirku Mella.Lv clip in, ar sinētikas piejaukumu, taču superīgi matiņi. Varēja lokot, taisnot, mazgāt, krāsot, girezt...nu visu kā ar savējiem.Ar laiku nonēsājās sprādzītes, taču tās mellā maksā 50 centus un tās ir ļoti viegli pāršūt. Dievināju tos matus:)

10.05.2014 12:59

Sintētiskie nav domāti ikdienas nēsāšanai, bet savreiz kādam pasākumam ir ok..ari es izmantoju savreiz sintetiskos matiņus, bet ikdienā jau tomer vajadzetu kvalitativus dabigos matiņus, ka ari minēja Kristīne -Mella ir ļoti labas kvalitates matiņi, par lielkām naudiņām salidzinoši ar sintētiskiem, bet toties varēsi matiņus nēsāt ikdienā, veidot, taisnot, krāsot, u.tt 

Superigas brivdienas!Vēsais

10.05.2014 13:18

Kristin- kada cena siem matiem? Cik grami un kadu garumu izvelejies?

10.05.2014 13:36

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=547593

Bija doma iegadaties, bet tgd domas dalitas 

Varbut kada tiesi ir pasutijusi no sis pardevejas sos matus un ir pieredze ar siem matiem.

10.05.2014 13:42

> Kristīnīte

Kristin- kada cena siem matiem? Cik grami un kadu garumu izvelejies?

Mellā komplekts bija apmēram, nu latos 45Ls. Divas treses pa pieci, četras pa vienam un divas pa trim sprādzītēm. Garums 40 cm .

1 - 5 с 5