Gēla lakas nadziņi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Gēla lakas nadziņi

Meitenes,kadu summu jus butu ar mieru maksat par klasisko manikiru + gela lakas parklajumu,ja macos veel ,protams,ari skolaa to visu darit profesionali,bet paraleli ari cilviekiem lieku majas,treninam.

Interese Jusu viedoklis,jo gluzi bez maksas negribas nemt,jo tomer materiali maksa naudinu.

P.s.Es atvainojos,ka bez garumzimem,bet nezinu vai man vienigajai,kaa lieku garumzimi,taa seit pazud viss teksts :@

12 Ответы

Mums Ogree meitenes taisa no 8-12 eiro... Maacekles savulaik pa 4 ls taisiija.. bet tagad nezinu - jau sen neesmu bijusi lakot... 

Es domaju ar gela laku ne parasto,protams.

Amelia- Protams, par velti gluži gan nav jādara pilnīgi nekāds darbs- Tas ir Tavs laiks, zināšanas, iemaņas un ieguldījums (izejmateriāli, telpas, u.c.)

Es manikīru parasti taisu tikai bez lakas, tādēļ nebūšu zinoša cenās, ja rēķina laku- it īpaši gēlu.

BET man Tev ir tāds jautājums- ja es ietu pie Tevis, tīri tādēļ interesējos. Kā Tu sterilizē darba rīkus, ja strādā mājās? ... 

Principā, šobrīd kuponos ir iespēja nopirkt daudz lētākus piedāvājumus, kuros ietilpst gan klasiskais vai eiropas manikīrs, gan nagu lakošana ar gēla laku, cenas svārstās no 8-10 euro, attiecīgi, ja par tādu cenu ir iespēja doties uz profesionālu salonu, liekas, ka Tevis piedāvātajai cenai nevajadzētu pārsniegt 6 euro. Vismaz es tā uzskatu! ;)

Pērļu Virtene

Tiek dezinficētas visas virsmas (uv lampa,pat galda,lampa,roku paliktnis,galds ,utml).

Instrumenti mazgāti tekošā,aukstā udenī.Pēctam likti koncentrāta vannitē uz noteiktu laiku,tad p;irms lietošanas vēl apsmidzināti ar šķidumu.Protams,rokas ari - manas un klienta.

Vīles gan,kamēr cilvēku nav tik daudz izmantoju katram savu,jo tās ir ļoti porainas .

Tā visa ir dezinfekcija,gandriz 100% sterilizācija notiek tikai autoklavos..

Papildus,protams,var instrumentus uzglabaat sterilaa videe,tas ir UV sterilizatoraa,bet tas instrumentus uztur sterilus peec dezinfekcijas.

Ar laiku arii tas tiks iegadats.

3-7€, jo mazāka prakse (neesi beigusi skolu), jo mazāka cena. Otrs, cik Tu būtu gatava maksāt par tādas kvalitātes pakalpojumu?

Inky

5-7e,jo es loti labi saprotu cik naudas iziet materialaa,gan lakaa,ssavienojum baazees,topos,vates,instrumenti,viiles,dezinfekcijas siidumi utt.

Es kuponus gan neatbalstu,esmu bijusi 3x,neteiksu,ka profesionalak kaa ,kad biju pie macekles.

Interese ari kadi toni jums butu aktuali

veesie,siltie ? neona? ar spiidumu?

Runajot par cenu - 5-6e, kaa maaceklei, peec tam jau var prasit ap 10-12e, 

kraasas noteikti koshas, shai seona aktuaalaas koshaas,spilgtaas kraasas, un protams klasiski sarkanos, laškraasa, baltie franchi

man personigi spiidumi ne paaraak! 

vel man ir svarigi, lai meistarei ar izdomu un radoshumu viss butu kartiba, biezi vien pati nezinu ko velos, kuri tonji labak iet kopaa un kaadaa variaacijaa, taapec loti cienu meistares idejas! :) 

Nezinu, cik pārējie instrumenti, bet vīles, lampa un lakas neizmaksā tik daudz. Citādi nebūtu pati pārgājusi uz gēllakām. Spīdumi, ja pasūta no neta, vispār par kapeikām. Uzskatu, ka gēllakās dārgākais ir kvalitativs darbs.

1 - 10 с 12