Andele Mandele - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Andele Mandele

Sveikas :)

Kāda šodien bija aizgājusi uz Andeli Mandeli? Kādas atsauksmes (gan no pārdevējām, gan pircējām)? Bija lielie pērļu kalni? :)

17.05.2014 18:39

'nemot vērā, kāds te un arī citur bija klusums un neaktīvisms - pieļauju, ka daudzi bija andelē :)

17.05.2014 18:49

Biju kā pārdevēja - sajūsmā neesmu, bet dziļi vīlusies arī nē. Tautas īpaši daudz nebija.

17.05.2014 19:43

Biju pārdevēja.Cilvēku krietni mazāk kā Grandā bet esmu apmierināta.Dikti feins pasākums bija,

18.05.2014 21:36

Biju pircēja. Viss lielākoties bērniem līdz gadam, mazajam sapirkos, lielajam mazāk. Dažās vietās mantas super un pārdevējas ar. Sīkais baigi sapriecājās par Grega dienasgrāmatām, baigi nožēloju, ka visas nenopirku. Daudz superīgu rotaļlietu. Bet daudzviet novalkātas lupatas, pie tam par 2 - 4 eiro īsroku krekliņi, kuri tikai lupatās - pat ne labdarībai. Pieaugušo mandele, īpaši 2. stāvā, vispār nekāda.

18.05.2014 22:18

Cik draudzene stāstīja vairāk tomēr tur mazajiem bija nekā pieaugušajiem. Un tur kur arī esot bijis lielajām dāmām, diezgan šaurs un grūti bijis pārvietoties. Bet nu tas jau laikam visās andelēs - pierasta lieta.
Un kā ar cenām vispār? Bija tā, ka max 10eur? Atceros, ka biju uz vienu andeli, kur arī bija domāta kā cheap, bet cenas dažas labas bija oj oj.

Biju ka pardeveja, bija mana pirma mandele - bija super! ^_^ Es tikkai neizvazajos par visiem stendiem, apskatijos, ko lika blakus pardevejas ara un viss.. bet vienozimigi - velos doties vel! :))) 

tikkai man viena bridi kronsteins gandriz saplisa, bet viens virietis piesteidzas klat un visu sataisija, liels paldies vinam! 

18.05.2014 22:38

Bija, bija. Tikai tuvāk 10 eiro, daudzas mantas par 9 eiro redzēju.

19.05.2014 21:38

> Eli

Cik draudzene stāstīja vairāk tomēr tur mazajiem bija nekā pieaugušajiem. Un tur kur arī esot bijis lielajām dāmām, diezgan šaurs un grūti bijis pārvietoties. Bet nu tas jau laikam visās andelēs - pierasta lieta.
Un kā ar cenām vispār? Bija tā, ka max 10eur? Atceros, ka biju uz vienu andeli, kur arī bija domāta kā cheap, bet cenas dažas labas bija oj oj.

šī andele vairāk arī bija domāta bērnu drēbēm vai grūtnieču - uz tām cenu ierobežojums neattiecās. Pieaugušo andele līdz 10€ bija 2. stāvā un gar malu, kur dodas uz 2. stāvu.

19.05.2014 22:16

Nu skaidrs, paldies par infomāciju :)

Un kad ir nākamā andele? Kā tur aptuveni bija, ik pēc cik ilga laika?

19.05.2014 22:25

> Eli

Nu skaidrs, paldies par infomāciju :)

Un kad ir nākamā andele? Kā tur aptuveni bija, ik pēc cik ilga laika?

Nesen jau bija lielā Grand Andele, nākamā tik uz rudeni varētu būt. Ja pa vidam neuztaisīs Svētku Andeli,tā šogad vēlnav bijusi,kaut gan pag.gad.tā bija decembrī

1 - 10 с 12