Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem

Par cik ir pilns ar maiņas tēmām, nolēmu izveidot tēmu, kur varētu meitenes izvietot paziņojumus par lauku labumu piedāvājumiem pret apģērbu, rotām utt., jebko, kas ir šeit. Cerams, ka adiministrācija tēmu neslēgs, jo doma ir sekojoša... ir cilvēki, kas audzē ogas, dārzeņus utt., gatavo gardus ievārījumus un salātus ziemai, Bet ir tādi, kas to nedara. Tad nu varbūt būtu iespēja, ka te ierakstās visas, kas piedāvātu maiņā nu jau drīzumā gaidāmās zemenes, avenes, ķiršus, ābolus, burkānus, kartupeļus, dilles utt. Protams, tikai ar domu, ka pretī der lietas, kuras ir izvietotas citu cilvēku piedāvājumos. Kā arī - lūgums meitenēm būt saprotošām un pieņemot šādu maiņas variantu - neizplūst tekstos - tirgū zemenes maksā 2€, bet jūs prasiet 5€... ņemsim vērā cilvēciskos faktorus, ka te nav centrāltirgus vai lielveikals unt e cena piedāvātajiem labumiem var būt 2-3x lielāka. To, protams, sapratīs tikai meitenes, kas pašas audzējušas, kopušas, ravējušas un lasījušas šo visu, bet es kā cilvēks, kas katru gadu lasu dzērvenes, piemēram, nekad ar savām rokām lasītās netirgotu par tik zemu cenu, kā tas iespējams centrāltirgū, jo darbs tiešām ir nežēlīgs un ogas pašas uz māju neatbrauc.

Ceru, ka būs šeit jaukas ogu un dārzeņu audzētājas un tikpat jaukas arī meitenes, kas gribēs pret ko tādu dot pretī labas lietas!

64 Ответы

Исправлено 20.05.2014 18:42

es labpraat maniitos pret lauku labumiem , marineejumiem un taa talaak...Nokautrējies

> Rubin4eg

es labpraat maniitos uz lauku labumiem , marineejumiem un taa talaak...Nokautrējies

Būtu forši, ja norādītu, kas tiešu Jums ir un attiecīgi 1 vienības (tilpuma) vērtību, lai meitenēm, kurām interesē, būtu skaidrs, ko piedāvā un ko var piedāvāt pretī :) 

Piemēram, 3L burka marinēti gurķi = 5€ = interesē apģērbs uz 40 izm, bērnu apģērbs vai kā tml... 

> Sabīne

> Rubin4eg

es labpraat maniitos uz lauku labumiem , marineejumiem un taa talaak...Nokautrējies

Būtu forši, ja norādītu, kas tiešu Jums ir un attiecīgi 1 vienības (tilpuma) vērtību, lai meitenēm, kurām interesē, būtu skaidrs, ko piedāvā un ko var piedāvāt pretī :) 

Piemēram, 3L burka marinēti gurķi = 5€ = interesē apģērbs uz 40 izm, bērnu apģērbs vai kā tml... 

Man liekas, ka meitene domaaja to, ka viņa pati vēlētos lauku labumus.

> MaZaRiiTe

> Sabīne

> Rubin4eg

Man liekas, ka meitene domaaja to, ka viņa pati vēlētos lauku labumus.

arī labi, pierakstītais komentārs tāpat noderēs ;)

galvenais, lai beigās nesanāk, ka kāda nopērk tirgū par 1 un pēc tam stāsta, ka pati lasījusi un grib 3 :))  

un saprotams, ka 1 kg zemeņu diez vai kāds speciāli vedīs no laukiem..

bet nu ok - man noteikti aktuāli visas dārza, ražas sezonas aktualitātes :)  ēdamās..

Man ir krums uz 2metri ,erkskogu upenu krustojums,ogas atdodu par velti,tik pasam jabrauc jalasa,kad bus gatavs,ogas saldas.

Исправлено 20.05.2014 16:20

Jau laicīgi iepostēšu, kas man interesētu, ja nu kāda audzē lielos daudzumos, tad pret jebko no mana piedāvājuma iemainītu:

saldie cukurīšu āboli (vēlams nekritušie, neapdauzītie un bez daudz tārpojumiem, kaut gan pieļauju, ka šogad būs daudz tārpu)  - kādi 3 kg

Zaļie zirnīši pākstīs - nepāraudzēti, lai ir labāk mazāki, bet sulīgi - apmēram 5-10kg

Lielas, saldas zemenes - 5-20kg

Ja nu paveicas - meža zemenes - cik dos, tik ņemšu

Protams, lieliski būtu arī tikt pie dzērvenēm rudens pusē, lai pašai nav jābrauc. Tās paņemtu 10Litri. Interesē tieši purva dzērvenes, ne lielogu. 

Smuki puķkāposti un brokoļi katrs pa 5-10 galviņām.

Pretī varu piedāvāt jebko no sava piedāvājuma, kas, protams, laika gaitā vienmēr tiek papildināts. 

Pārējie dārzeņi, ogas un augļi neinteresēs, jo tie pašiem labi aug.

Ummm,cik garsiga tema :) Es ari piedalos,man diemzel lauku nav,bet ir daudz drebju,ka tipiskai pilsetniecei Smejošs

Man interesetu-avenes,upenes,erksogas,janogas,mellenes,kirsi,zalie zirnisi(kaut tonnaSmejošs) Ja vel ko atceresos,pievienosu 

Sabinei cepums par temas izveidosanuSmaidīgs

Jaa,es arī labpraat mainīšu kaut ko no sava skapja pret maajas marinējumiem,zemenēm,gaļu utt ;)

> Alda

Ummm,cik garsiga tema :) Es ari piedalos,man diemzel lauku nav,bet ir daudz drebju,ka tipiskai pilsetniecei Smejošs

Man interesetu-avenes,upenes,erksogas,janogas,mellenes,kirsi,zalie zirnisi(kaut tonnaSmejošs) Ja vel ko atceresos,pievienosu 

Sabinei cepums par temas izveidosanuSmaidīgs

Ja būs upeņu gads - varēšu piedāvāt upenes, to parasti ir daudz, lielas un skaistas.

Kā arī, ja rudens būs ražīgs un nenoslinkošu - varēšu piedāvāt cidoniju sīrupus, cidonijas sīrupa utt.

1 - 10 с 64