Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem

Par cik ir pilns ar maiņas tēmām, nolēmu izveidot tēmu, kur varētu meitenes izvietot paziņojumus par lauku labumu piedāvājumiem pret apģērbu, rotām utt., jebko, kas ir šeit. Cerams, ka adiministrācija tēmu neslēgs, jo doma ir sekojoša... ir cilvēki, kas audzē ogas, dārzeņus utt., gatavo gardus ievārījumus un salātus ziemai, Bet ir tādi, kas to nedara. Tad nu varbūt būtu iespēja, ka te ierakstās visas, kas piedāvātu maiņā nu jau drīzumā gaidāmās zemenes, avenes, ķiršus, ābolus, burkānus, kartupeļus, dilles utt. Protams, tikai ar domu, ka pretī der lietas, kuras ir izvietotas citu cilvēku piedāvājumos. Kā arī - lūgums meitenēm būt saprotošām un pieņemot šādu maiņas variantu - neizplūst tekstos - tirgū zemenes maksā 2€, bet jūs prasiet 5€... ņemsim vērā cilvēciskos faktorus, ka te nav centrāltirgus vai lielveikals unt e cena piedāvātajiem labumiem var būt 2-3x lielāka. To, protams, sapratīs tikai meitenes, kas pašas audzējušas, kopušas, ravējušas un lasījušas šo visu, bet es kā cilvēks, kas katru gadu lasu dzērvenes, piemēram, nekad ar savām rokām lasītās netirgotu par tik zemu cenu, kā tas iespējams centrāltirgū, jo darbs tiešām ir nežēlīgs un ogas pašas uz māju neatbrauc.

Ceru, ka būs šeit jaukas ogu un dārzeņu audzētājas un tikpat jaukas arī meitenes, kas gribēs pret ko tādu dot pretī labas lietas!

64 Ответы

Mums būs zemenes, gurķi. Ja daudz saaugs, varēšu mainīt. Parasti ir par daudz. Šobrīd ir kaņepes, nupat nopļautas.

gribēju tieši to pašu rakstīt- SUPER tēma:) es ar labprāt:) šis tas dārzā jau pašiem būs:) bet šogad garšīgā bumbiere neziedēja:( nju vispār ar gribētu labumus tādus, ko zinu ka ir ekoloģiskāki un bioloģiskāki, jo aug divas meitenes kurām gribas dod garšīgus labumus, nevis nezin kādus. ir man ari pašai mammas lauki, bet nu tie ir 300 km attālumā, nepiebrtaukāt pēc visiem lauku labumiem:) ja godīgi - es ari piena produktus gribētu, mazums kāds piedāvā:)

> orhideja

Mums būs zemenes, gurķi. Ja daudz saaugs, varēšu mainīt. Parasti ir par daudz. Šobrīd ir kaņepes, nupat nopļautas.

Piesakos uz zemenēm, gan ēšanai, gan blenderēšanai uz ziemu ;) 

Bus sogad kirsi, lielogu  rudens avenes bez tarpiem,tagad var dabut davanina rabarberus platsmaizei!:D

Varu piedāvāt lauku olas, būs dažādi darzenīši, ogas.

Uz doto momentu cepu rabarberu plātsmaizi.

Pagrabā ir zemeņu zapte, plumju zapte, upeņu.

> Orhideja

Rīgā piegāde ispējama? Interesētu lauku olas, tik cik viņām tā saucamais derīguma termiņš. Var ieskatīties manā piedāvājumā, vai arī šajā - pie bērnu lietām:

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=26712 

Sveikas!

Jaunās ražas vēl nav :) bet ir savārīti ievārijumi, marinēti kabači utt. Ir arī šis tas saldēts no pašu dārza, ko tā arī pa ziemu nav izdevies apēst.

vispār man profilā pievienota mājaslapa (jo šeit nav tādas sadaļas) tur sīkāk un protams sarakstē. :)

> Sabīne

> Orhideja

Rīgā piegāde ispējama? Interesētu lauku olas, tik cik viņām tā saucamais derīguma termiņš. Var ieskatīties manā piedāvājumā, vai arī šajā - pie bērnu lietām:

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=26712 

Lauku olas istabas temperatūrā var stāvēt 20 dienas. Ja grib ātri uz Rīgu, tad var vienīgais ar autobusa šoferi:)

Ieskatieties mana skapii,ja kas interesee,labpraat iemainiishu  pret kadu zapti vai marineejumies,lauku olaam,ko piedavasiet :)

Labprat iegadatos: visu svaigu tiko no darzina, varu ari pirkt nav obligati jamainas. :)

Zemenes

Kirsus

Avenes

Meza zemenites

Dzervenes

Mainu visu no sava skapja. :)

11 - 20 с 64