Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem

Par cik ir pilns ar maiņas tēmām, nolēmu izveidot tēmu, kur varētu meitenes izvietot paziņojumus par lauku labumu piedāvājumiem pret apģērbu, rotām utt., jebko, kas ir šeit. Cerams, ka adiministrācija tēmu neslēgs, jo doma ir sekojoša... ir cilvēki, kas audzē ogas, dārzeņus utt., gatavo gardus ievārījumus un salātus ziemai, Bet ir tādi, kas to nedara. Tad nu varbūt būtu iespēja, ka te ierakstās visas, kas piedāvātu maiņā nu jau drīzumā gaidāmās zemenes, avenes, ķiršus, ābolus, burkānus, kartupeļus, dilles utt. Protams, tikai ar domu, ka pretī der lietas, kuras ir izvietotas citu cilvēku piedāvājumos. Kā arī - lūgums meitenēm būt saprotošām un pieņemot šādu maiņas variantu - neizplūst tekstos - tirgū zemenes maksā 2€, bet jūs prasiet 5€... ņemsim vērā cilvēciskos faktorus, ka te nav centrāltirgus vai lielveikals unt e cena piedāvātajiem labumiem var būt 2-3x lielāka. To, protams, sapratīs tikai meitenes, kas pašas audzējušas, kopušas, ravējušas un lasījušas šo visu, bet es kā cilvēks, kas katru gadu lasu dzērvenes, piemēram, nekad ar savām rokām lasītās netirgotu par tik zemu cenu, kā tas iespējams centrāltirgū, jo darbs tiešām ir nežēlīgs un ogas pašas uz māju neatbrauc.

Ceru, ka būs šeit jaukas ogu un dārzeņu audzētājas un tikpat jaukas arī meitenes, kas gribēs pret ko tādu dot pretī labas lietas!

64 Ответы

Nosūtīju vēstules meitenēm, kuras šeit piedāvā lauku labumus. Varu mainīt pret sava skapja saturu vai pirkt :)

Jauka tema ,uz vasaras vidu, varesu daudz ko piedavat

Jaa es ar ko varuesu piedavat,bet nu jaa gan jau ka ar uz vasaras vidu....

> Orhideja

> Sabīne

> Orhideja

Varu piedāvāt lauku olas, būs dažādi darzenīši, ogas.

Uz doto momentu cepu rabarberu plātsmaizi.

Pagrabā ir zemeņu zapte, plumju zapte, upeņu.

Rīgā piegāde ispējama? Interesētu lauku olas, tik cik viņām tā saucamais derīguma termiņš. Var ieskatīties manā piedāvājumā, vai arī šajā - pie bērnu lietām:

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=26712 

Lauku olas istabas temperatūrā var stāvēt 20 dienas. Ja grib ātri uz Rīgu, tad var vienīgais ar autobusa šoferi:)

Derēs tik, ja būs kāds brauciens no Jūsu puses R"igas virzienā un tad brīvdienās. No kuras Latvijas puses esiet?

> Inese

Jauka tema ,uz vasaras vidu, varesu daudz ko piedavat

Gaidīsim Jūsu piedāvājumu :)

he, arī es varu piedāvāt lauku olas, gan vistu, gan paipalu. (mm)

> Guna

Ir iespējama saņemšana Rīgā? Interesētu gan, gan olas

Es laikam arī būšu taa, kas var piedaavaat lauku olas :D 

> Sabīne

> Guna

Ir iespējama saņemšana Rīgā? Interesētu gan, gan olas

Ar to Rīgu ir tā, ka tad es varu tikai līdz Juglai nogādāt. Jo tur kamēr tētis strādā mitinās. 

> Sabīne

> Alda

Ummm,cik garsiga tema :) Es ari piedalos,man diemzel lauku nav,bet ir daudz drebju,ka tipiskai pilsetniecei Smejošs

Man interesetu-avenes,upenes,erksogas,janogas,mellenes,kirsi,zalie zirnisi(kaut tonnaSmejošs) Ja vel ko atceresos,pievienosu 

Sabinei cepums par temas izveidosanuSmaidīgs

Ja būs upeņu gads - varēšu piedāvāt upenes, to parasti ir daudz, lielas un skaistas.

Kā arī, ja rudens būs ražīgs un nenoslinkošu - varēšu piedāvāt cidoniju sīrupus, cidonijas sīrupa utt.

Centisimies viens otru neaizmirst :)

21 - 30 с 64