Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem

Par cik ir pilns ar maiņas tēmām, nolēmu izveidot tēmu, kur varētu meitenes izvietot paziņojumus par lauku labumu piedāvājumiem pret apģērbu, rotām utt., jebko, kas ir šeit. Cerams, ka adiministrācija tēmu neslēgs, jo doma ir sekojoša... ir cilvēki, kas audzē ogas, dārzeņus utt., gatavo gardus ievārījumus un salātus ziemai, Bet ir tādi, kas to nedara. Tad nu varbūt būtu iespēja, ka te ierakstās visas, kas piedāvātu maiņā nu jau drīzumā gaidāmās zemenes, avenes, ķiršus, ābolus, burkānus, kartupeļus, dilles utt. Protams, tikai ar domu, ka pretī der lietas, kuras ir izvietotas citu cilvēku piedāvājumos. Kā arī - lūgums meitenēm būt saprotošām un pieņemot šādu maiņas variantu - neizplūst tekstos - tirgū zemenes maksā 2€, bet jūs prasiet 5€... ņemsim vērā cilvēciskos faktorus, ka te nav centrāltirgus vai lielveikals unt e cena piedāvātajiem labumiem var būt 2-3x lielāka. To, protams, sapratīs tikai meitenes, kas pašas audzējušas, kopušas, ravējušas un lasījušas šo visu, bet es kā cilvēks, kas katru gadu lasu dzērvenes, piemēram, nekad ar savām rokām lasītās netirgotu par tik zemu cenu, kā tas iespējams centrāltirgū, jo darbs tiešām ir nežēlīgs un ogas pašas uz māju neatbrauc.

Ceru, ka būs šeit jaukas ogu un dārzeņu audzētājas un tikpat jaukas arī meitenes, kas gribēs pret ko tādu dot pretī labas lietas!

64 Ответы

> Guna

> Sabīne

> Guna

he, arī es varu piedāvāt lauku olas, gan vistu, gan paipalu. (mm)

Ir iespējama saņemšana Rīgā? Interesētu gan, gan olas

Ar to Rīgu ir tā, ka tad es varu tikai līdz Juglai nogādāt. Jo tur kamēr tētis strādā mitinās. 

Varu piedavat savu darba vieta,ka islaicigu starpnieka punktu.Stradaju Alfa,2/2.Nu mazums Jums tie laiki nesakrit,var atstat pie manis un tad otra meitene atbrauc pakal vai ka.

turam tēmu formā Kājmutis

Pievienojos! Mans skapja saturs arī atvērts maiņai pret lauku olaam un gaļu (gan svaigu, gan žaavētu)

Labprāt iemainīšu lietas no sava skapja pret jūsu piedāvātajiem labumiem - ogām, dārzeņiem, augļiem, ievārījumiem. Ja kādu kaut kas ieinteresē - rakstiet lūdzu (lai nav katrai meitenei, kas piedāvā lauku labumus jāsūta vēstule)! 

Pati varu piedāvāt rabarberus dāvanā pie jebkuras nopirktās lietas no mana skapja. 

Исправлено 20.05.2014 21:31

Mainu savu skapi pret:

*Žaaveetu,kūpinaatu u.c veida gaļu

*Pienu,biezpienu un piena produktiem

*Marinējumiem un ievaarijumiem

*Bietēm un skaabenēm burciņaas

*Štovētiem un skaabētiem kaapostiem

Ceru,ka kaada varēs ko šaadu piedaavaat :)

Pret kazenēm esmu gatava atdot kaut visu savu skapi! :))

Bet tā pati marinēju gurķīšus,ja nu gadījumā kādai interesēs ;)

> Judeika :P

Pret kazenēm esmu gatava atdot kaut visu savu skapi! :))

Bet tā pati marinēju gurķīšus,ja nu gadījumā kādai interesēs ;)

Interesētu gurķi - paskaties varbūt no mana skapja kas iepatīkas ;)

Bet es varu piedavat piena produktus, ir gan biezpiens (pilnpiena), gan saldais krejums. :) Pienu gan neapņemos vest. Parasti 2 vai 3 * mēnesī braucam uz laukiem. 

Исправлено 21.05.2014 21:32

Pret kazenēm,mellenēm,zemenēm un citam svaigam ogām.

Tomāti,gurķi un tml.

Zaveta gaļa,vobla.

Abolu sula!!!

Labprat mainos!:)

Varu arī piebraukt netālu no Siguldas,In4ukalns,Vangazi,Līgatne...

Labpraat gribētu mainīties pret gaļu(svaigu, kūpinaatu), ogaam (zemenēm).

31 - 40 с 64