Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem

Par cik ir pilns ar maiņas tēmām, nolēmu izveidot tēmu, kur varētu meitenes izvietot paziņojumus par lauku labumu piedāvājumiem pret apģērbu, rotām utt., jebko, kas ir šeit. Cerams, ka adiministrācija tēmu neslēgs, jo doma ir sekojoša... ir cilvēki, kas audzē ogas, dārzeņus utt., gatavo gardus ievārījumus un salātus ziemai, Bet ir tādi, kas to nedara. Tad nu varbūt būtu iespēja, ka te ierakstās visas, kas piedāvātu maiņā nu jau drīzumā gaidāmās zemenes, avenes, ķiršus, ābolus, burkānus, kartupeļus, dilles utt. Protams, tikai ar domu, ka pretī der lietas, kuras ir izvietotas citu cilvēku piedāvājumos. Kā arī - lūgums meitenēm būt saprotošām un pieņemot šādu maiņas variantu - neizplūst tekstos - tirgū zemenes maksā 2€, bet jūs prasiet 5€... ņemsim vērā cilvēciskos faktorus, ka te nav centrāltirgus vai lielveikals unt e cena piedāvātajiem labumiem var būt 2-3x lielāka. To, protams, sapratīs tikai meitenes, kas pašas audzējušas, kopušas, ravējušas un lasījušas šo visu, bet es kā cilvēks, kas katru gadu lasu dzērvenes, piemēram, nekad ar savām rokām lasītās netirgotu par tik zemu cenu, kā tas iespējams centrāltirgū, jo darbs tiešām ir nežēlīgs un ogas pašas uz māju neatbrauc.

Ceru, ka būs šeit jaukas ogu un dārzeņu audzētājas un tikpat jaukas arī meitenes, kas gribēs pret ko tādu dot pretī labas lietas!

64 Ответы

> puma422

Leina cik žel,ka neesi no Rīgas :(

Nu ir jau zināmi vismaz 2 datumi vasarā, kuros būšu Rīgā, jūlija sākumā un augusta beigās :)

Un varu piedāvār arī mellenes, tās ir manas vasaras ogas Smaidīgs....

Исправлено 31.05.2014 01:15

Leina - Ohh tad man noteikti interesēs kabači,brokoļi,puķkaaposti,zemenes un ķirši :)

Tik jaaskataas vai Tev tad no manis kaut kas iepatiksies un vai varēsi to daudzumu atvest ;D (Ja vien neesi ar mašīnu protams :) )

Pašlaik varu piedāvāt burkānus un ābolus.

labprat iegadatos vai iemainitu skapja saturu pret galju (svaigu, zhavetu)

BARAVIKAS (ljoti aktuaalas, ljoti vajadzigas).

Sestdien 20.09.14. buushu Riiga.

Paslaik varu piedavat lielogu aveņu ievarījumu,6burkas tilpums 510ml.

manā piedāvājumā ir marinējumi, ievārijumi, eko kosmētika, te var apskatīt:

http://fotki.lv/lv/xora000/934876/

http://fotki.lv/lv/xora000/935181/

Mainu pret manām vēlmēm, Rīga

Es arī labprāt mainītu pret lauku labumiem-olām,ogām,dārzeņiem,sīrupiem,sulām,ievārījumiem,dārzeņu konserviem un citām labām lietām.

Meitenes,kurām ir ko piedāvāt, raksiet,kas jums konkrēti interesē.Man bez foto ievietotajām mantām,ir vēl daudz citu nesafočētu drēbju un citu lietu,ko piedāvāt.

Vēlams no Rīgas,bet dažreiz gadās būt arī citos Latvijas nostūros.

Man majas ir kuupinatava - izmantojam jau tikai pashu vajadzibam ----

---- bet ja ir interese - droshi varam kadam uzkupinaat zivis - galju - vai kaut ko ko velas citu :)

Tad var protams runaat - vai pa naudu vai mainjaa pret kaut ko :)

Un tad arii varetu runat kur un vai kaa vareetu sanjemt :)

cik ilgi shie piedavajumi(lauku labumi) bus aktuali? man ari daudz ko gribetos, bet ta uzreiz nav tik daudz audinjas. shogad del 90dienu ilgas lietusezonas visa vasara izpurgata. pilnigi neka ziemai nav... Nokautrējies

> elza

cik ilgi shie piedavajumi(lauku labumi) bus aktuali? man ari daudz ko gribetos, bet ta uzreiz nav tik daudz audinjas. shogad del 90dienu ilgas lietusezonas visa vasara izpurgata. pilnigi neka ziemai nav... Nokautrējies

Bet bija taču gandrīz 2 mēneši saulaina un pat nepanesama karstuma, kad nelija! o.O

51 - 60 с 64