Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lauku labumi pret šejienes piedāvājumiem

Par cik ir pilns ar maiņas tēmām, nolēmu izveidot tēmu, kur varētu meitenes izvietot paziņojumus par lauku labumu piedāvājumiem pret apģērbu, rotām utt., jebko, kas ir šeit. Cerams, ka adiministrācija tēmu neslēgs, jo doma ir sekojoša... ir cilvēki, kas audzē ogas, dārzeņus utt., gatavo gardus ievārījumus un salātus ziemai, Bet ir tādi, kas to nedara. Tad nu varbūt būtu iespēja, ka te ierakstās visas, kas piedāvātu maiņā nu jau drīzumā gaidāmās zemenes, avenes, ķiršus, ābolus, burkānus, kartupeļus, dilles utt. Protams, tikai ar domu, ka pretī der lietas, kuras ir izvietotas citu cilvēku piedāvājumos. Kā arī - lūgums meitenēm būt saprotošām un pieņemot šādu maiņas variantu - neizplūst tekstos - tirgū zemenes maksā 2€, bet jūs prasiet 5€... ņemsim vērā cilvēciskos faktorus, ka te nav centrāltirgus vai lielveikals unt e cena piedāvātajiem labumiem var būt 2-3x lielāka. To, protams, sapratīs tikai meitenes, kas pašas audzējušas, kopušas, ravējušas un lasījušas šo visu, bet es kā cilvēks, kas katru gadu lasu dzērvenes, piemēram, nekad ar savām rokām lasītās netirgotu par tik zemu cenu, kā tas iespējams centrāltirgū, jo darbs tiešām ir nežēlīgs un ogas pašas uz māju neatbrauc.

Ceru, ka būs šeit jaukas ogu un dārzeņu audzētājas un tikpat jaukas arī meitenes, kas gribēs pret ko tādu dot pretī labas lietas!

18.09.2014 12:10

> Miss Gorgeous

> elza

cik ilgi shie piedavajumi(lauku labumi) bus aktuali? man ari daudz ko gribetos, bet ta uzreiz nav tik daudz audinjas. shogad del 90dienu ilgas lietusezonas visa vasara izpurgata. pilnigi neka ziemai nav... Nokautrējies

Bet bija taču gandrīz 2 mēneši saulaina un pat nepanesama karstuma, kad nelija! o.O

es kaut ka palidu garam, kamer ocijos ar udens smelsanu lauka no chibam.. atvaino, bet man te uz galvas lija nemitigi. saulains ir tagat, ka maija saka lit, ta lija lidz pat .. jpasktas kur es sito jau iekomenteju. todien ari lija..

tie divi menesi, ja ari ut bijusi, nevar man kompenset zaudeto razu, kur milzigs daudzums ar stadiem aizgaja posta..

18.09.2014 12:18

-ideja vispār laba, bet tad ir baigi jāzin otrs cilvēks, lai pēc tam neaizdomātos, kā mājas siers vai ievārījums ir taisīts :/

Es personīgi neuzticētos "lauku labumiem" -tā tomēr ir pārtika, un cik nav dzirdēts,ka šeit meitenes čakarē viena otru -tad būs arī tādas, kuras 10 olas glabās sazin cik ilgi, jo reāli apzināsies,ka būs kāda kas mainīs..

-bet protams ir arī ekstrēmi cilvēki, kuri ēd visu un nebaidās saindēties..

29.09.2014 20:41

Sveikas. Varu piedāvāt šī gada svaigu medu un mājas vīnogas. :)

30.04.2015 18:12

Ir vistas lauku olas. brete-10gb. 1,50eur. Bauskā.

61 - 64 с 64