Vēlos īrēt vasarnīcu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vēlos īrēt vasarnīcu

Sveikas, vairāk laikam pie ne Rīgas meitenēm :)

Meklēju kādu vasarnīcu jūlijam, augustam - gribētu īrēt.. ar nelielu zemes pleķīti - grilam, bērna baseinam, laukumiņam kur 3-gadniecei bumbu padzenāt :)

Varētu būt neliela mājiņa, vai lielākā mājā ar atsevišķu ieeju kāda istaba.

Varbūt Jums pašām, vai kādam draugam, paziņam ir ko piedāvāt.. ss esmu izskatījusi - kurš pa tūkstošiem spēj īrēt?! 

Gribētos kur padzīvot ar mazo vasarā - visu jūliju un augusta brīvdienas.. varbūt arī jūnija brīvdienas :)

Ehh, man laikam ir paveicies ka man ir lauki, tas tomēr ir tāds kaifs, atrauties no pilsētas putekļiem Vēsais

21.05.2014 09:50

paceļu :)

var būt arī pie vācākiem cilvēkiem, kuriem nav iebildumi pret dzīvespriecīgu bērnu.. būtu neliels finansiāls atbalsts un iespējams drusku darba rokas :)

21.05.2014 10:15

Es ko šadu 2 gadus mekleju...pati liku sludinajumus visur kur vien var...beidzot atradam atsevišķu majiņu jurmala par 280+komunalie...bet tur pati saimniece man piezvanija...Tagad ir milzigas cenas,jo viesi no arzemem ir gatavi maksat! un mums pasiem tagad ir loti gruti atrast...Jabrauka apkart,jalime sludinajumi-jo ne visi vecaki cilveki kuri varetu iziret skatas interneta...Lai veicas meklējumos!

21.05.2014 10:29

> Žaneta

Es ko šadu 2 gadus mekleju...pati liku sludinajumus visur kur vien var...beidzot atradam atsevišķu majiņu jurmala par 280+komunalie...bet tur pati saimniece man piezvanija...Tagad ir milzigas cenas,jo viesi no arzemem ir gatavi maksat! un mums pasiem tagad ir loti gruti atrast...Jabrauka apkart,jalime sludinajumi-jo ne visi vecaki cilveki kuri varetu iziret skatas interneta...Lai veicas meklējumos!

tāpēc iedomājos ielikt te sludinājumu, jo gana daudz meitenes ir ne no Rīgas.. un gan jau laukos ir kādi paziņas vai kādi kaimiņi, kuriem vietas daudz :)

Paldies!

22.05.2014 16:43

atkal paceļu :)

gribētos līdz 100km no Rīgas..

1 - 5 с 5