viss ap matiem.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

viss ap matiem..

Piedāvāju safrizēties..

Loti nepieciešams treniņš.. Būtu forši ja būtu īso matu īpašnieces , kuras vēlētos atjaunot griezumu , vai ko mainīt.. Un tā pat arī vīriešu griezumi.. Ja jums ir pazīstami kungi, kuriem nepieciešams apgriezt matus , būtu jauki ja Jūs sazinātos ar mani un pieteiktos :)

Veicu arī pārējos friziera darbus- krāsošana, ilgviļņi, matu taisnošana utt uz kuriem var pieteikties.. bet šobrīd vairak uz īsajiem griezumiem!

6 Ответы

atbildēšu uz jautājumiem vēstulēs...

vai arī uz e- pastu -  agucis_91@inbox.lv

pacelšu

vispirms varbuut saac ar to,ka -kur???kuros laikos,dienaas?cena?(par veidoshanas liidzekljiem,shampuunu e.t.c)

> zaiza

vispirms varbuut saac ar to,ka -kur???kuros laikos,dienaas?cena?(par veidoshanas liidzekljiem,shampuunu e.t.c)

Kuros laikos ar cilvēku kurš vēlēsies es vienošos privāti...

Tāpēc arī rakstīju , par neksaidrībām - jautāt vēstulēs.

Rīgā
2dienas un 5dienas  līdz Maija beigām.. Sākot no Jūnija visas darba dienas, kā arī brīvdienas..

..

> aggucis

> zaiza

Kuros laikos ar cilvēku kurš vēlēsies es vienošos privāti...

Tāpēc arī rakstīju , par neksaidrībām - jautāt vēstulēs.

Rīgā
2dienas un 5dienas  līdz Maija beigām.. Sākot no Jūnija visas darba dienas, kā arī brīvdienas..

Rīga arī nav maziņa :D Nosauc kaut vai ielu, ja nevēlies konkrētu adresi saukt + cenas.

1 - 6 с 6