Pasta staciju pakomāti pēdējās dienās - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta staciju pakomāti pēdējās dienās

Sveikas! Interesējos par PS pakomātiem, vai arī jūsu pusē tie nedarbojas?? Jo Valmierā jau otro dienu pakomātam ekrāns ir melns un neko nevar izdarīt... vai citur arī ir tādas problēmas vai mums ir īpašs gadījums?

14 Ответы

Talsos ar pasta staciju viss ir kārtībā! :)

Riga,Plavniekos viss kartiba,pedejas dienas biezi sutu un sanemu preces. :) 

Ja,Valmiera jau trešo dienu nekas nenotiek...zvanu,man atbild-ja,tehniskas problemas...neviens nezin,kad tiks atrisinatas,jau desmit dienas nevaru pacinu sanemt.

> Santa Medne

Ja,Valmiera jau trešo dienu nekas nenotiek...zvanu,man atbild-ja,tehniskas problemas...neviens nezin,kad tiks atrisinatas,jau desmit dienas nevaru pacinu sanemt.

Nekas netika minēts, kad varētu atsākt darbu?

Tukumā jau otro mēnesi rādās sarkans uzraksts,kad nevar nomaksāt ar karti,kad zvanu,pārrestartē,nosūtu un atkal parādās uzraksts.

> M.S.

> Santa Medne

Nekas netika minēts, kad varētu atsākt darbu?

Ne! Esmu tik dusmiga uz viniem...galvenais par velti 23km uz Valmieru jabrauka! Teica,ka atsutisot man sms,kad bus kartiba....

Vakar Pļavniekos nevarēju saņemt sūtījumu. Uzrādījās kā kļūda, ofisā nevienu sazvanīt nevarēju (ārpus darba laika), bet ziņojumu arī atstāt neizdevās- jo uzreiz pēc "atstājiet, lūdzu, ziņojumu", angļu valodā strikti norādīja, ka "vietas ziņojumu ierakstā vairs nav". Noplātīju rokas un braucu mājās. Neizlēmīgs

Šorīt no paša rīta zvanīju- ir 17:20, bet kā solīja- nav vēl atzvanījuši. Gaidu.

Ar apmaksātiem kodiem arī atsūtīšana klibo,vakar pēcpusdienā apmaksāju,nosūtīju,līdz šim brīdim vēl nav atsūtīti,uz vēstulēm neatbild.

> beatriska

Ar apmaksātiem kodiem arī atsūtīšana klibo,vakar pēcpusdienā apmaksāju,nosūtīju,līdz šim brīdim vēl nav atsūtīti,uz vēstulēm neatbild.

Man sonedel pasutot 2 kodus abi atnaca pec trim dienam, kaut nauda no konta jau otra diena bija nonemta.

Man nesen bija tā , ka gaidīju paciņu un arī, kad vajadzēja nosūtīt es nevarēju, jo arī ekrāns bija melns un viss, es zvanīju uz PS un jautāju,man tie teica, ka ir tehniskas problēmas un tad jautāja vai es gaidu paciņu, es teicu, ka jā un viņi teica, ka būšot tur cilvēks, kas pēc tel.nr dalīs paciņas tā arī pie tās tiku. Ta bija kaut kur pagājušo nedēļ alūksnē. Bet tagad viss ir labi!:)

1 - 10 с 14