Serenity.lv smaržas - oriģinālas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Serenity.lv smaržas - oriģinālas?

Sveikas! Kāda ir iepirkusies serenity.lv, smaržas ir origināli? Ļoti gaidīšu jūsu atbildes Smejošs

25.05.2014 20:52

Iegādājies no narkomāna uz ielas, kurš apgalvoja, ka tikko nozadzis Stokmanā?  Smejošs

25.05.2014 20:55

> pērļu virtene

Iegādājies no narkomāna uz ielas, kurš apgalvoja, ka tikko nozadzis Stokmanā?  Smejošs

nē, jautāju par interneta veikalu, nevis smaržām vārdā Serenity.lv Smejošs

25.05.2014 21:35

pec cenam izskatas,ka oriģinals...pati par tadam cenam perku 220.lv un varu teikt,ka tur ir oriģinals

25.05.2014 23:03

Arī interesē šī tēma... cenas nu ļoti zemas... bet no otras puses, viņiem ir arī Amouage un Serge Lutens - man liekas tos vēl tik plaši nevilto... tapat arī smaržu līniju dušas želejas-krēmi, tos arī nevilto... būs laikam janoriskē... visnekaunīgakie viltojumi laikam ir ss.lv sludinajumos... gaidu atsauksmes no tiem, kas pirkuši...

26.05.2014 09:36

> Pļuška :))

pec cenam izskatas,ka oriģinals...pati par tadam cenam perku 220.lv un varu teikt,ka tur ir oriģinals

220.lv ir nedaudz dārgāk piem, CK Euphoria Bossom pr par 24Eur, bet te par 18Eur Smejošs un tas mani mulsina

26.05.2014 09:52

kur te skatijos vecajas diskusijas meičas raksta kad orģinalas,vis kartībāa..

palasi vecās diskusijas delfi,sieviesupasaule.lv,cosmo.lv

26.05.2014 10:04

> Indigo

> pērļu virtene

nē, jautāju par interneta veikalu, nevis smaržām vārdā Serenity.lv Smejošs

hahahaha, labs! Es .lv, ar acīm pārskrienot, nemaz neievēroju. Lai veicās nopirkt labas smaržas! Aci miedzošs

Es pērku smaržas un kosmētiku www.johaidi.com  viss ir oriģināls.

Paskaties, tur arī vienmēr labas akcijas...Smejošs

26.05.2014 22:40

Esmu vairākas reizes sūtījusi no serenity - ORĢINĀLAS! :)

29.05.2014 13:02

Otrdien Serenity.lv pasūtīju smaržas, apmaksāju un jautāju, kad piegādās paciņu? Saņēmu ziņu, ka gaida pievedumu un man piegādās līdz 5. jūnijam. Tas laikam nozīmē, ka tās smaržas, vismaz daļa nav uz vietas?

1 - 10 с 19