Problēma-flash/shortcut - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Problēma-flash/shortcut

Tātad man ir tāda liela problēma. Gandrīz visas mapes manā flash ir pārveidotas par shortcut. Kad vēru mapi vaļā uz datora mājās, kur es arī liku failus flash, tur viss atveras. Bet, kad citā datorā, tad never vaļā, saka, ka nav ko atvērt. Ok, lūdzu, lai man vajadzīgos failus no mājas datora pārsūta, bet to failu tur nav! Viņi veras vaļā tikai caur shortcut no manas fleshkas. Un man rīt tie darbi ir jāatrāda pēcpusdienā. Vai ir kāda iespēja tos failus dabūt un kas tas vispār ir?

27.05.2014 00:14

Tu nepareizi kopē failus, tāpēc izveidojas Shortcut'i nevis pārkopētās mapītes. Pamēģini iezīmēt nepieciešamos failus, ar peli uzspiest Copy, ieiet flashkā caur My Computer un tur uzspiest Paste :)

27.05.2014 07:36

shortcuti nekopējas un citur neparādāš, jo tur  tajā mapē nekā nav

> Miss Gorgeous

Tu nepareizi kopē failus, tāpēc izveidojas Shortcut'i nevis pārkopētās mapītes. Pamēģini iezīmēt nepieciešamos failus, ar peli uzspiest Copy, ieiet flashkā caur My Computer un tur uzspiest Paste :)

Bet visu laiku viss bija ok. Un arī uz datora nav palikusi tie faili. Vinu nekur nav, bet uz majas datora shortcuts atver vala mapi ar failiem, kaut gan failu ka atseviski nekur nav :( Nevar but viruss?

1 - 3 с 3