Nesmuka situācija... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nesmuka situācija...

Diemžēl pirmo reizi saskaros ar krāpšanu šeit. :( Meitene pati man uzrakstīja, piedāvāja maiņu. Es izvēlējos no viņas skapja maiņai. Norunājām ka izsūtīsim pa pasta staciju viena otrai. Pagāja dažas dienas, zvanīju uz pasta staciju interesējos kāpēc paciņa vēl nav aizājusi līdz Origo pasta stacijai, paskaidroja ka tur ir maza pasta stacija un bieži viss ir pilns, bet dažu dienu laikā viss nokārtosies. Pagāja vēl dažas dienas, bet arī es vēl nebiju saņēmusi savu paciņu. Zvanīju vēlreiz uz pasta staciju, tur man pateica ka paciņa ir noādāta, pateica laiku, pateica ka meitene izņēmusi tumšiem matiem, sms arī esot izsūtīta. Viss kārtībā, vienīgi man sms neatnāca ka paciņa nosūtīta, bet man paskaidroja ka reizēm viņi vadot tur manuāli, tad tā var gadīties. Telefonu uz kuru sūtīju parbaudīju, arī pareizs. Meitene man atbild ka neko nav saņēmusi, ka vēl gaidot. Nevar saprast kam ticēt, jo pasta stacija jau nemelotu. Tā nu esmu izsūtījusi paciņu, samaksājusi par pasta izdevumiem un pretī neko neesmu saņēmusi. It kā tai meitenei bija visas tikai pozitīvas atsauksmes, bet nu tā nu sanācis, negrbu jau apvainot cilvēku, bet pēc šādas situācijas. Uz vēstulēm sākumā atbildēja ar vienu un to pašu tekstu, ka nav sms saņēmusi, bet par paciņas izsūtīšanu man ne vārda. Tagad vispār vairs nebild. Laikam būs man mācība, neko nesūtīt maiņai. :(

28.05.2014 22:09

Šodien protams saņēmu negatīvu atsauksmi no šīs lietotājas. Tagad viņa man raksta, ka ir norādīts nepareizs tel nr, un ka esmu melīga un rupja.

28.05.2014 22:13

> Zane

Vini jau itka ar tam kamerinam visu redz. :)

bet vienai sutiju pacinu uz origo..  Vinai paka nebija pakomata bet blakus pie kkadas pardevejas.. 

Interesanti gan ka atstāj pie pārdevējas. :)

28.05.2014 22:16

> Weedsa

> zaiza

tur veel filmee kaa es izskatos? :D

bet vispaar origo vienmeer kaadas probleemas un nav nekaada mazaa pasta stacija tur,taada pat kaa citur,vieniigi,ka centraa,lielaaka piekrishana,nespeej apkalpot :(

Jā, es arī biju pārsteigta, ka filmē. :D

tur tak rakstīts, ka tiek veikta videonovērošana... tieši pretī - acu augstumā ir kameraVēsais

28.05.2014 22:21

> Sabīne

> Weedsa

> zaiza

bet vispaar origo vienmeer kaadas probleemas un nav nekaada mazaa pasta stacija tur,taada pat kaa citur,vieniigi,ka centraa,lielaaka piekrishana,nespeej apkalpot :(

tur tak rakstīts, ka tiek veikta videonovērošana... tieši pretī - acu augstumā ir kameraVēsais

Kārtējais pierādījums ka cilvēki nelasa. :D

28.05.2014 22:30

Tad tai Dark rose, tas lietas var atri sabojaties, saplist, mazgajot izskist ut.t..... Ta ka nesatraucaties, dzive saliek visu paplauktinjiem.... Un diez vai turpmak labi ies vinjai. Diez vai tadi krapnieki mierigi dzivo.  Ka jau visi zina, nak tacu atpaklj viss....

28.05.2014 22:32

> Elīna

Diemžēl identiska situācija ar šo pašu - Dark Rose lietotāju! Sarunājām maiņu, bet kā izrādās tā notika tikai no manas puses ;D Raksta arī to pašu, apgalvo, ka nav saņēmusi sms, kaut gan man ziņa par to, ka sūtījums ir piegādāts atnāca, arī pasta stacijā apstiprināja, ka paka tika izņemta. Bēdīgi, protams, bet nu jā, būs arī man mācība :)

Paldies, tagad vismaz zinu ka neesmu tāda vienīgā apkrāptā. Un man tomer ir taisnība. :)

28.05.2014 22:32

> zilite52

Tad tai Dark rose, tas lietas var atri sabojaties, saplist, mazgajot izskist ut.t..... Ta ka nesatraucaties, dzive saliek visu paplauktinjiem.... Un diez vai turpmak labi ies vinjai. Diez vai tadi krapnieki mierigi dzivo.  Ka jau visi zina, nak tacu atpaklj viss....

Tā jau saka ka viss nāk atpakaļ. :)

30.05.2014 11:29

Paldies atverskapi administrācijai, ka izdzēsāt manu negatīvo atsauksmi no Dark Rose lietotājas. :)

30.05.2014 11:53

> Weedsa

> Sabīne

> Weedsa

> zaiza

Kārtējais pierādījums ka cilvēki nelasa. :D

Norēķini notiek ar bankas kartēm, tātad automātiski videonovērošana Aci miedzošs

41 - 49 с 49