Torte bernam!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Torte bernam!!

Sveikas damas!!!

Meitinai driz 1 gadins paliek. =) Padalieties kur Jus pasutijat tortes, vai varbut zinat labu konditori??Gribam loti smuku krasainu un garsigu torti.

Busu prieciga, ja padalisieties ari ar torsu pildijumiem, t.i. kadu labak torti izveleties, lai garso gan berniem, gan vecakiem!!!

P.S. Un ko Jus domajat vai alkoholam but sajos svetkos, vai labak tomer burbullimonades svetki?? :D

29.05.2014 23:40

Gaidu Jusu komentarus!!!Un visiem jauku vakaru!

30.05.2014 17:19

kur??shodien sanjeemaam savu kuuku,jo deelam rit dzimene,riit ediisim :D

30.05.2014 17:26

bērniem patīk kautkas līdzīgs snikertortei:)

30.05.2014 17:35

Mēs savam dēliņam gribējām pasūtīt kūku no http://www.feliksa-konditoreja.com/

bet nobumbulējām laiku, mums maxima konditorejā strādā paziņa, sarunājām lai uztaisa kūku, ļoti smuka lacīša formā, pasūtijām meduskūku, mazais gan needa, bet skista bija un acīm prieks, cik es zinu maximās var sarunāt pie konditoriem un pasūtīt sev vēlamo kūku, nau tik dārgi un garšīgi un skaisti.

runājot par alkoholu, es domāju ka tam nevajadzētu būt, bet mums bija tīri simboliski, uz veselību.

30.05.2014 17:40

Nju manai meitiņa uz pirmo gadiņu bij manis ceptā medus torte- un tagad jau tuvojas 4 gadiņi, teikšu- ka tā ir mīļākā:) nezinu, katram jau savs, bet mums mājās patīk uz svētkiem pašiem ko sataisīt:) tas tik foorši, kad kopā ar amzulēm gatavojam ko īpašu:) Var jau kaut vai vienkāršo cepumu- selgas torti- ar dažādiem pildījumiem- kā vienu no piemēriem kārumiņu pildījumu ielikt kādā kārtā:) un var tak visu ko saveidot. bet zini, mana draudzene kaut kad sūtīja laikam no sala veikala, bet nu vienreiz bij garda, vienreiz ne visai:) bet tur var sarunāt kādu, ko un tā- bet nu padārgi. vēl esmu dzirdējusi par majaskukas.lv labas atsauksmes... 

lai izdodas dabūt foršu tortīti jūsu meitiņai un lai foršas svinības:)

1 - 5 с 5