Pernamentais makeup - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pernamentais makeup

Sveikas!

Vēlējos, lai padalāties pieredzē (tās, kurām ir pieredze:) ), kur veicāt pernamento makeup uzacīm Rīgā!

Pēc pāris mēnešiem vēlos veikt šo procedūru uzacīm, tā dēļ vēlētos jau savlaicīgi atrast labu meistari. Man būtiski, lai i-neta vidē būtu pieejams kāds portfolio ar darbu bildēm (tā var būt mājas lapa, draugiem.lv profils vai kāda cita vietne), jo šobrīd labas atsauksmes + darbu attēli tikai var radīt priekšstatu par meistaru! :)

P.S. Cena šobrīd nav būtiska. Būtiska ir kvalitāte! :)

Jau iepriekš pateicos! :)

31.05.2014 06:50

Esmu ļoti. Apmierinata ar macibu meitenem pernamenta skola.uzrauga skolotaja,darbu paveics lieluski un akurati.un cenas,lieliskas.

31.05.2014 18:28

Ar tām skolām ir laimes spēle! Var tiešām paveikties un iegūt superīgu rezultātu par ļoti zemu cenu, bet tas ir risks, jo nezini kāds būs cilvēks, kas to taisīs. Tomēr tā lieta ir ilgstoša un iespējams šī ir vienīgā skaistuma procedūra, kurai es nevēlētos būs modele (skropstām, nagiem, matiem labprāt eju par modeli jau daudzus gadus). Ir apkārt pieredzes, kurām ir gan ļoti veiksmīgi un patiešām skaisti meistarītes uztaisījušas uzacis un ir piemēri, kurām nepaveicās :)

31.05.2014 18:35

starlook.lv

1 - 3 с 3