aktuāls jautājums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

aktuāls jautājums

sveikas māmiņas, mums tagad aktuāls jautājums- meklējam sporta, pastaigu ratus. varbūt padalieties pieredzē- kādi Jums patika, kuri bij ērti. galvenais ko gribas, lai ir ērti mazulītim, lai muguriņa nolaižas guļus pozīcijā, lai riepas nav no pašām mazākajām, lai ir liels grozs, vai kādas kabatas, kur var sakrāmēt lietas:) 

jo bijām pie jūras un redzēju vienai ģimenei ļooti foršu, ērtus- žēl, ka neizlasīju nosaukumu:(

26 Ответы

mums ir tako warrior, man patīk, ļoti labi rati :)

Es abiem bērniem izvēlējos Chicco S Trio. Lieli riteņi, superērti manevrējami, jumtiņš nolaižams līdz rokturiem (kas kalpo arī pret lietu), dizains man patīk...utt, utt...Viņus tirgo komplektā (rāmis, sporta daļa, kulba, autokrēsliņš), bet esmu redzējusi, ka ss.lv dažkārt tirgo atsevišķi :)

Man ir Chicco rati   idejali liels grozs  un  visadas ekstras loti labi celossanai un ikdienai :)  ir salokami viss ir mazgajams plus tas ka neruse un audums labs :)

identiski ka saja bilde :)

protams  bija  dargi maksaja ka 3 in 1 rati :D bet ir ta verts :)

mums bij ratini lielam riepam, tris poziciju mugurina, polijas rati, nosaukumu neatminos. bet lielam rietam erta, un tris riteni, visurgajejs:::

Pilnīgi piekrītu M. K. 

Mums arī ir šaadi, ļoti ērti, stabili, viegli manevrēt. Riteņi nav pumpējami, kas arī ir tikai  pozitīvi. Vienīgi plusus varu nosaukt. Man 3 bērni ir tajos ratos nobraukaajuši un staavoklis joprojaam labs.

man bij doma par tiem chicco ratiem. bet teiksim kā ar viņiem pa grūtāk stumjamu virsmu- teiksim dārzā varēs normāli izbraukāt, kaut kur ja laukos aizbraukšu, vai tā pati jūra? mani biedē tās smalkās riepiņas:(

> Lenooki

Pilnīgi piekrītu M. K. 

Mums arī ir šaadi, ļoti ērti, stabili, viegli manevrēt. Riteņi nav pumpējami, kas arī ir tikai  pozitīvi. Vienīgi plusus varu nosaukt. Man 3 bērni ir tajos ratos nobraukaajuši un staavoklis joprojaam labs.

Labots: šodien, 14:09

vo vo es tiesam esmu stara pa siem ratiem  4 gads iet siem ratiem un  perfekta stavokli nekur nekas nav saplisis un sarusejis vienkarssi super :)

> Maruzja

man bij doma par tiem chicco ratiem. bet teiksim kā ar viņiem pa grūtāk stumjamu virsmu- teiksim dārzā varēs normāli izbraukāt, kaut kur ja laukos aizbraukšu, vai tā pati jūra? mani biedē tās smalkās riepiņas:(

nu ir ta es dzivoju laukos un dragaaju ar ratiem pa mezzu juru un laukuku ja vajag un galiigi nesuudzos :D  tad u padomaa kas pa kvalitaati ja jau 4 gadu  ejossi un idejala stavokli :)  nesen ari pa priezzu meezzu braukajam  pa saknem ka nutik :)

> Maruzja

Mēs ar bijaam uz jūru izbraukuši, gar ūdeni mierīgi pastaigaajaam. 

paldies JUMS:) tagad ja Jūs man šādi uzrakstījāt- tad tiešām varu pirkt:) jo pirms tam tieši arī skatījos uz šāda tipa chicco ratiem!!! iedrošinājāt:) 

1 - 10 с 26