aktuāls jautājums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

aktuāls jautājums

sveikas māmiņas, mums tagad aktuāls jautājums- meklējam sporta, pastaigu ratus. varbūt padalieties pieredzē- kādi Jums patika, kuri bij ērti. galvenais ko gribas, lai ir ērti mazulītim, lai muguriņa nolaižas guļus pozīcijā, lai riepas nav no pašām mazākajām, lai ir liels grozs, vai kādas kabatas, kur var sakrāmēt lietas:) 

jo bijām pie jūras un redzēju vienai ģimenei ļooti foršu, ērtus- žēl, ka neizlasīju nosaukumu:(

26 Ответы

> Maruzja

man bij doma par tiem chicco ratiem. bet teiksim kā ar viņiem pa grūtāk stumjamu virsmu- teiksim dārzā varēs normāli izbraukāt, kaut kur ja laukos aizbraukšu, vai tā pati jūra? mani biedē tās smalkās riepiņas:(

Tesi taa, manai draudzenei bija, vieni moki ar tiem chicco riepam nevar pabraukt. Es izvelos Bebetto Magelan sporta rati  http://www.babystore.lv/index.php?dir=view&id=32287   un jumta  arii lidz rokturimVēsais

> Maruzja

man bij doma par tiem chicco ratiem. bet teiksim kā ar viņiem pa grūtāk stumjamu virsmu- teiksim dārzā varēs normāli izbraukāt, kaut kur ja laukos aizbraukšu, vai tā pati jūra? mani biedē tās smalkās riepiņas:(

pa jūras smiltīm reti izdodas viegli pabraukt pat ar lieliem riteņiem. Katrā ziņā, jāizvērtē pa kādiem ceļiem tiks biežāk stumti rati un tad jāizvēlas, jo ērti ir gan ar lieliem, gan ar maziem riteņiem. Man galvenā prasība - lai priekšējie rotē, kas atvieglo manevrēšanu un stumšanu. Pašas bērnam bija kādi 6 rati, patika mainīt, bet mans favorīts ir quinny un pegperego. Chicco arī nebija slikti.

ak jā, pēdējos iepirkām Magelan, bet poļu rati ir poļu rati un kvalitāte ne tā labākā, ja plānots ilgai un biežai lietošanai. arī salikšana mazliet, bet ne būtiski, sarežģītāka kā chicco ratiem. Lietusplēve slikti uzliekās un nosedz to, kas jānosedz. Jumtiņš īpaši labi nefiksējās, bija bieži jāpievelk, lai nekrīt uz priekšu, muguriņas nolaišana arī pēc pāris mēnešu lietošanas saka ne īpaši labi strādāt, pats par sevi - ne jau amortizatori, bet paši riteņi (gumijas) vasaras karstumā čīkstēja.

> Tikai bērniem

ak jā, pēdējos iepirkām Magelan, bet poļu rati ir poļu rati un kvalitāte ne tā labākā, ja plānots ilgai un biežai lietošanai. arī salikšana mazliet, bet ne būtiski, sarežģītāka kā chicco ratiem.

Un Bebetto ir loti skaisti rati pat ar pukem ir.. un baltie un rozie un debeszili:)  Es pa ziemu staigaaju un nekur problemas nebijaVēsais

> Svetlana(M)

> Tikai bērniem

ak jā, pēdējos iepirkām Magelan, bet poļu rati ir poļu rati un kvalitāte ne tā labākā, ja plānots ilgai un biežai lietošanai. arī salikšana mazliet, bet ne būtiski, sarežģītāka kā chicco ratiem.

Un Bebetto ir loti skaisti rati pat ar pukem ir.. un baltie un rozie un debeszili:)  Es pa ziemu staigaaju un nekur problemas nebijaVēsais

tas viss, protams, ir individuāli. Vienkārši par cik man bija meitai tiešām daudz ratu un dažādu ražotāju, tad salīdzinoši pēdējie varu teikt bija vissliktākie, bet atbilstoši cenai, jo jaunus nopirkam par 60Ls. Cenai pilnībā atbilstoši. Nekādu dižo problēmu jau nebija, bet labāka ražojuma un dārgākie rati, protams, tomēr bija kvalitatīvāki.

> Tikai bērniem

> Svetlana(M)

> Tikai bērniem

tas viss, protams, ir individuāli. Vienkārši par cik man bija meitai tiešām daudz ratu un dažādu ražotāju, tad salīdzinoši pēdējie varu teikt bija vissliktākie, bet atbilstoši cenai, jo jaunus nopirkam par 60Ls. Cenai pilnībā atbilstoši.

Nevarbuus es tiko skatijos ka jaunie 150 eiro, bet ss.lv 70 eiro un vairak.. Kur jus jaunus Bebetto par 60 ls perkat?:)

autorei ieteiktu vienkārši meklēt lietotus un par labu cenu, ja nepatīk, lai var pārdot un pirkt citus, kas varbūt pēc brīža saliekās labāki

> Svetlana(M)

> Tikai bērniem

> Svetlana(M)

> Tikai bērniem

tas viss, protams, ir individuāli. Vienkārši par cik man bija meitai tiešām daudz ratu un dažādu ražotāju, tad salīdzinoši pēdējie varu teikt bija vissliktākie, bet atbilstoši cenai, jo jaunus nopirkam par 60Ls. Cenai pilnībā atbilstoši.

Nevarbuus es tiko skatijos ka jaunie 150 eiro, bet ss.lv 70 eiro un vairak.. Kur jus jaunus Bebetto par 60 ls perkat?:)

tas bija pirms kādi 2 gadi, pirku ratu veikalā uz Brīvības ielas, toreiz bija uz māmiņdienu atlaide visiem ratiem 30%, ja pareizi atceros un vēl par cik pirkām bez čeka, iedeva vēl lētāk.

11 - 20 с 26