aktuāls jautājums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

aktuāls jautājums

sveikas māmiņas, mums tagad aktuāls jautājums- meklējam sporta, pastaigu ratus. varbūt padalieties pieredzē- kādi Jums patika, kuri bij ērti. galvenais ko gribas, lai ir ērti mazulītim, lai muguriņa nolaižas guļus pozīcijā, lai riepas nav no pašām mazākajām, lai ir liels grozs, vai kādas kabatas, kur var sakrāmēt lietas:) 

jo bijām pie jūras un redzēju vienai ģimenei ļooti foršu, ērtus- žēl, ka neizlasīju nosaukumu:(

01.06.2014 20:19

Un es jau sen tam firmam neticu, gan drebes gan rati jau var salidzinat ar Poliju, vienigais protams 3 vienaa TAKO..

01.06.2014 20:20

> Tikai bērniem

autorei ieteiktu vienkārši meklēt lietotus un par labu cenu, ja nepatīk, lai var pārdot un pirkt citus, kas varbūt pēc brīža saliekās labāki

Es taa arii dariju:) Nebus tik zel eksperementeet:)

01.06.2014 20:50

mums ļoti patika emmaljunga rati, pārejot uz sēžamajiem ļoti ērti bija gan mazulim , gan māmiņai!

27.06.2014 14:57

paldies visām, mēs izdomājām tā, kā ieteicāt- jaunus nepirksim, bet tomēr tiešām paeksperimentēsim ar lietotiem:) jo mums pašiem bij rati- 3 vienā, bet nu kur nozaga... tad nu brālis atdeva sava dēlēna ratus- Roan, nju pa dārzu jau foorši:) Mēs meklējumos bijām, jo sanāk bieža braukāsana, gan uz laukiem, gan ari šur tur citur- tad nu tos Roanus ir kā ir- tomēr pusi bagāznieka aizņem :( tāpēc vēlējamies ko mazāku, bet nu ne gluži tos lietussarg tipa. jo pirmajai meitiņiai bij.

jauku dienu visām!!!

27.06.2014 15:13

Исправлено 27.06.2014 15:13

Esmu par Emmaljunga ratiem.Divas meitas esmu izvizinajusi Emmaljunga Cerox ratos,nevaru teikt neviena slikta varda,ļoti labi ratiSmaidīgs

Man ir 2  rati,abi transformeri,vieni zili,otri rūtaini zaļi,viegli un ērti.Cena zaļajiem 50eiro un zilos par 70eiro atdošu.Dzīvoklī man viņi lieki aizņem vietas.Ja interesē,rakstiet,augustā būšu arī Rīgā.

21 - 26 с 26