rotācija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

rotācija

Sveikas. 

Taatad, Juus ar taa esat darījušas- nopirkto, iemainīto pēc kaada laiciņa atkal likt atverskapī? Kaa ar maiteņu reakciju? 

Būtībaa jau tur nekaa nav, ja esi nopircis,, vari darīt ar taam lietaam, ko gribi, bet nu tomēr...

Smaidīgs

a kas tur slikts, ka jautā? nopirku vai iemainīju, vienalga- prece mana un tālāk ar viņu daru ko gribu :)

03.06.2014 22:52

Es tā darīju, nopirku un ieliku, jo man diemžēl nederēja, bet pārdevu par tādu pašu cenu kā nopirku. :)

nu tas ir ka kuru reizi dazreiz  nem un parmet kapeec pardod talak atkal un uzdod entos jautajumus :)

03.06.2014 22:55

nu ja es ieraudzītu savu preci par augstāku cenu, es šo to "maigu" pateiktu, bet, ja godīgi pārdod tālāk tāpēc, ka neder, tas ir cits stāsts ;)

03.06.2014 22:55

Neko sliktu nesaskatu,prece var nederet,nepiestavet,es ar pardodu, ja man neder!Vēsais

> Dii

nu ja es ieraudzītu savu preci par augstāku cenu, es šo to "maigu" pateiktu, bet, ja godīgi pārdod tālāk tāpēc, ka neder, tas ir cits stāsts ;)

kāpēc kkas "maigs" būtu jāsaka, Tu preci pārdevi, un tā vairs neskaitās Tavs īpašums, īpašnieks tak var likt sazin kādu augstāku summu par tavējo:D

03.06.2014 22:59

nu ja, taisnība Jums, meitenes. 

Domaaju pēc tam par citu meiteņu reakciju, bet tas taa, tava prece, dari ko gribi. :) bet protams, uzskrūvēt pēc tam augšaa cenu ar nav diez ko praatīgi, tas gan..

03.06.2014 23:00

Gadās nopirkt nepielaikojot, ko tad darīt ar tādu lietu...Vispār jau visas mūsu preces reiz tika nopirktas veikalā, un kkādu iemeslu dēļ tiek pārdotas tālāk. Tāda pretruna sanāk...

03.06.2014 23:01

> arī mainos

> Dii

kāpēc kkas "maigs" būtu jāsaka, Tu preci pārdevi, un tā vairs neskaitās Tavs īpašums, īpašnieks tak var likt sazin kādu augstāku summu par tavējo:D

protams, ka var, bet šādi cilvēki (kuri speciāli iepērk te un pārdod dārgāk) manās acīs ir pilnīgas 0. nu come on, nopirki, piemērīji, nepatīk, jā, labi, tirgo tālāk, bet nu nav uz tā jāvārās. tas, protams, ir personīgi mans viedoklis

03.06.2014 23:04

Bet pats trakakais, ka vairakas pardevejas manu preci ir pardevusas talak ka ja jaunu,lai gan zinu ka biju vinu vilkusi! un cena ar ,no 2euro bija uzkapusi uz 8euro,vai demperis no 3euro uz 8euro un jauns peksni gadijas!

1 - 10 с 35