rotācija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

rotācija

Sveikas. 

Taatad, Juus ar taa esat darījušas- nopirkto, iemainīto pēc kaada laiciņa atkal likt atverskapī? Kaa ar maiteņu reakciju? 

Būtībaa jau tur nekaa nav, ja esi nopircis,, vari darīt ar taam lietaam, ko gribi, bet nu tomēr...

Smaidīgs

Tev laikam ir tā gadījies, ka tā izsakies par tām meitenēm, kas tā dara. 

Bet , nu katram savs viedoklis būs šajā jomā :)

03.06.2014 23:05

> Samas un Sinčas skapis!:)) mainamies

Bet pats trakakais, ka vairakas pardevejas manu preci ir pardevusas talak ka ja jaunu,lai gan zinu ka biju vinu vilkusi! un cena ar ,no 2euro bija uzkapusi uz 8euro,vai demperis no 3euro uz 8euro un jauns peksni gadijas!

arī mainos - tieši par šo es cepos

03.06.2014 23:06

> Samas un Sinčas skapis!:)) mainamies

Bet pats trakakais, ka vairakas pardevejas manu preci ir pardevusas talak ka ja jaunu,lai gan zinu ka biju vinu vilkusi! un cena ar ,no 2euro bija uzkapusi uz 8euro,vai demperis no 3euro uz 8euro un jauns peksni gadijas!

Tad vienkarshi jaadara taa, ka zem sludinaajuma japieliek komentaars, lai pircējas zina patieso preces staavokli un vērtību. Domaaju, ka es taa dariitu , ja ieraudziitu savu preci, cena uzkaapinaata un preces staavoklis nepareizs. 

03.06.2014 23:11

Eh,ko nu vairs kads jau nopircis tie sludinajumi vairs nav,bet ja es ta uzrakstitu ,kaut ko jau atriebigu sagaiditu!

nu,par to reces stāvokli jāpiekrīt, bet par cenu, man personīgi būtu vienalga, galvenais, ka es pārdevu un lai tas jaunais īpašnieks dara ko grib tālāk ar viņu, kaut tirgo par 100eur. :D

Tur jau vairāk skaudība spēlē savu lomu- es pārdevu par 2 eur, a viņa tgd tirgos pa 10. 

neko sliktu par to nesaku, katrs dara ka grib, tapat ka ar ebay precem, citas pardos par tik cik pirka, citas letak, bet atkal citas dargak. esmu redzejusi, ka manu preci pardod talak, bet ja godigi - tad vienalga, jo nav jau vairak mans, neko neizdarisu tapatas.:) 

Man tā nav gadījies, bet varu teikt, ka tam,kurš pārdod vienmēr ir savi iemesli un otra "ādā" mēs negribētu būt. Secinājums- tam pārdevējam vai nu ir alkatība vai ļoti vajag to naudu. Man personīgi ne pārāk interesē ja pircējs tālāk pārdod kaut vai par dubultu cenu, vismaz atbrīvoju skapi un ir vieta kkam jaunam :))

03.06.2014 23:35

Parasti meitenes raksta,ka prece nopirkta šeit...daudz kam pamaniju :-D.Domaju,ka tas ir normali...piemeram,ja tev vairs neder pec izmera,vai no paša sakuma,kad tikko iegadajies jau nedereja.Kut tad likt šo prece,protams,ka jatirgo talak.

03.06.2014 23:36

Исправлено 03.06.2014 23:37

Pilnīgi vienalga,kaut pārdod par 10 reizēm lielāku naudu. Tā vairs nav mana prece un tālāk otra var rīkoties kā grib. Par cenu nav tiesību neko iebilst,jo,ja man būtu pretenzijas,tad pašai  vajadzēja pārdot par dārgāku naudu.Galu galā man to lietu nevajadzēja,ja jau tirgoju šeit.

03.06.2014 23:43

> Janeta

Pilnīgi vienalga,kaut pārdod par 10 reizēm lielāku naudu. Tā vairs nav mana prece un tālāk otra var rīkoties kā grib. Par cenu nav tiesību neko iebilst,jo,ja man būtu pretenzijas,tad pašai  vajadzēja pārdot par dārgāku naudu.Galu galā man to lietu nevajadzēja,ja jau tirgoju šeit.

Labots: šodien, 23:37

tieši tā! Un meitenes Jūs savas drēbītes pārdodat kāpēc? Un es domāju ari nākamā meitene rīkojas tieši tā pat, neder, nepatīk utt! Jūs gribat teikt, to ko esat pirkušas/mainījušas, kad apniks, nederēs neliksiet šeit tirgoties??? Ja drēbe bus vel laba stāvokli?

Cena un apraksts lai paliekt katra cilvēka zinaa! Bet tas kas ir pārdots, tas vairs nav Jusu un teikšanas tur ari vairs nav ;)

11 - 20 с 35