rotācija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

rotācija

Sveikas. 

Taatad, Juus ar taa esat darījušas- nopirkto, iemainīto pēc kaada laiciņa atkal likt atverskapī? Kaa ar maiteņu reakciju? 

Būtībaa jau tur nekaa nav, ja esi nopircis,, vari darīt ar taam lietaam, ko gribi, bet nu tomēr...

Smaidīgs

03.06.2014 23:54

Un man ari ir lietinas, kas ir pirktas sheit, ja man būtu tagad jāliek sludinājuma, es īsti neatceros pa cik kuru preci nopirku, protams tik gan jau pashus nesenakos pirkumus atceretos! Tad es vaditos pēc kvalitātes! Ja lietina būtu vel velkama un velkama es ari liktu attiecīgu cenu(Protams nejau ka no veikala Tiko pirktu, bet ta lai varu vel piemest un sev vai mazajiem kaut ko junu nopirkt ;)

03.06.2014 23:57

+ domāju,ja ir tik liels stress par to,ka kāda pārdos tālāk par lielāku naudu,tad to lietu nevajag tirgot vispār un nebūs problēmu.

> arī mainos

> Dii

nu ja es ieraudzītu savu preci par augstāku cenu, es šo to "maigu" pateiktu, bet, ja godīgi pārdod tālāk tāpēc, ka neder, tas ir cits stāsts ;)

kāpēc kkas "maigs" būtu jāsaka, Tu preci pārdevi, un tā vairs neskaitās Tavs īpašums, īpašnieks tak var likt sazin kādu augstāku summu par tavējo:D

pilnigi piekritu kada dala tev par to ko tu jau esi pardevis tas vairs nav tavs :)  sanemi gribeto sumu un viss :) tikai lieka laika teresana meklejot kaski pa tadiem sikumiem un nervu gandesana :)

Man ir gadījies, ka esmu ieraudzījusi dažas savas drēbītes, ko pārdevu- par augstāku cenu. Tā vairs nav mana darīšana, kas ar tām notiek. Es tikai priecāšos, ja citas mācēs notirgot par lielāku summu. Kāpēc ne? ;)

04.06.2014 00:13

Manā skapī ir šeit nopirktā lieta un esmu redzējusi arī savas lietas, ko esmu pārdevusi. Man tas šķiet saprotami - ne vienmēr drēbes tiek mērītas un varbūt piemērot mājās saproti, ka neder (kā tas man bija) vai arī vienkārši saproti ar laiku, ka nav tavs stils. Katrā ziņā man ir laba attieksme pret to. :)

04.06.2014 00:32

Neuzskatu, ka tas ir kaut kas slikts- drēbes paliek drēbes! Es arī esmu pirkusi nemērot un tomēr nederēja, bet tāpēc taču nemetīšu ārā! tās lietiņas pārdodu tālāk ar domu, ka varbūt kādai noderēs! :)  Tāpēc jau pie katra sludinājuma ir domāts apraksts, lai pierakstītu klāt to, lai nākamā pircēja rēķinātos ar to, kādā stāvoklī drēbīte ir!

04.06.2014 00:38

> Janeta

Pilnīgi vienalga,kaut pārdod par 10 reizēm lielāku naudu. Tā vairs nav mana prece un tālāk otra var rīkoties kā grib. Par cenu nav tiesību neko iebilst,jo,ja man būtu pretenzijas,tad pašai  vajadzēja pārdot par dārgāku naudu.Galu galā man to lietu nevajadzēja,ja jau tirgoju šeit.

Labots: vakar, 23:37

Pilnīgi piekrītu šim viedoklim!

04.06.2014 06:35

Bija situacija,kad netisam ieraudziju savas drebes,ko samainiju ar meiteni seit ka "jaunus". Uzreiz uzrakstiju vinai,lai nemelotu pircejam un uzrakstitu ka drebes ir lietotas.Ta ir smauksana,man liekas. Bet ja pardod talak drebes ko nopirka seit,nekas traks nav,jo drebes jau pieder viniem,un vini var likt savu cenu cik grib. 

04.06.2014 08:00

Es ari pievienojos tam viedoklim,ka ja reiz drebes ir nopirktas,tad pirceja ar tam var darit ko grib.Piemeram,es iegadajos kurpes par 5 eoro,bet man vinas tomer izradijas par lielu,ko darit? Es neesmu no tam,kas tagad prasis pardevejai naudu atpakal,vai liks negativu atsauksmi,tikai tapec ,ka man neder,ka man viena meitene izdarija....es pieliku 3 euro sutisanas izdevumus un ieliku sava skapi,jo ceru,ka bus meitene,kam deres sis izmers.Kapec man turet skapi,ja neder? Un man nav ari pilnigi nekada darisana,ko meitenes talak dara ar lietam vai drebem,kas iegadatas no manis.

04.06.2014 08:10

> Dii

nu ja es ieraudzītu savu preci par augstāku cenu, es šo to "maigu" pateiktu, bet, ja godīgi pārdod tālāk tāpēc, ka neder, tas ir cits stāsts ;)

cilvēks nopirka no jums, no kāda cita vai vienalga kur un tālāk tirgo par cenu pēc saviem ieskatiem. Kāda jums tur daļa vairs un kam šie "maigie" vārdi? Ja tirgotu lētāk kā notirgojāt arī teiktu "maigus" vārdus, ka nenovērtē jūsu pārdoto lietu?

Nopirku, tomēr nepatīk, izvēŗtēju lietas reālo vērtību - stāvoklis, ražotājs utt. un lieku pārdošanā par tādu cenu, kādu gribu.

21 - 30 с 35

Последнее на форуме
AtverSkapi uzlabojumi
Naktsvijole 27 минут назад
Izpārdodu
Dress VIP 1 час назад
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52