rotācija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

rotācija

Sveikas. 

Taatad, Juus ar taa esat darījušas- nopirkto, iemainīto pēc kaada laiciņa atkal likt atverskapī? Kaa ar maiteņu reakciju? 

Būtībaa jau tur nekaa nav, ja esi nopircis,, vari darīt ar taam lietaam, ko gribi, bet nu tomēr...

Smaidīgs

04.06.2014 08:22

Domāju- kāda man daļa ko katra dara pēc tam- ja es varēju lietu pārdot par 5 eur, ko man pārdzīvot, ja kādam ir lielāks talants un viņš to pašu var pārdot par 10 eur. :)

04.06.2014 08:24

Bet jā, man arī pārodās dažas lietas, ka šeit iegādātas (parasti neder vai neiepatīkas), parasti to norādu arī sludinājumā. Cenu lieku līdzīgu. Ir bijis, kad atdodu lētāk vai vispār atdodu.

Es te bieži pamanu kādreiz savas bijušās drēbītes.  Nu man pašai ir bijis ka neder, vai vnk neattaisno gaidīto, un pārdodu. 

04.06.2014 09:07

jaa,esmu likusi atkal,a ko dariit,ja neder?kraat kaudzee taalaak skapii?vieniigaa opcija tirgot taalaak,tikai man nekad nav sanaacis notirgot pa taadu pat vai lielaaku summu nekaa nopirku,parasti jaatdod leetaak..

04.06.2014 09:53

Šad tad nopērku ko nemērot vai caur POST24, un, ja lieta neder, lai rotē tālāk, nevis stāv skapī un aizņem vietu, tikai tāpēc, ka varētu sirdsapziņa grauzt.
Cenšos pie sludinājumiem norādīt, kā iegādāts te un iemeslu, kālab lieta iet tālāk. Parasti lieku pa pirkto cenu, vai pat krietni lētāk.

31 - 35 с 35