Kaazu gadadiena - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kaazu gadadiena

Sveicinati,mums driz bus 4. kaazu gadadiena. Varbut kads var ieteikt labas davanas,ko var uzdavinat viram? :) Kadas labas idejas? 

08.06.2014 11:34

Varbūt nevajag dāvanu, bet ko īpašu pasākt? Kopā aiziet kaut kur, vai vienkārši uzklāt skaistu galdu mājās, radīt skaistu atmosfēru. Kādu interesantu pikniku uzrīkot utt. šādas lietas parasti vīrišķi vairāk novēŗtē kā kaut kādus loriņus.

Uzorganizēt kaut ko, kas varētu patikt, bet nav darīts.

Savam vienā gadā dāvināju lidojumu ar deltaplānu, tas arī viss :D Tā bija 1. kāzu gada diena. Šogad būs 5. gada diena, doma ir ko slepus uzorganizēt - vakariņas restorānā vai kādu kopīgu izbraucienu.

08.06.2014 11:42

Atkarīgs no vīra... It kā ļoti populāra dāvana tagad, kas tiešām visbiežāk vīriem patīk: no Dāvanu servisa vai kā līdzīga iegādāties karti lidojumam ar mazo lidmašīnu, vai uz gaisa balona, vai nobraukšanai kaut kādai ekstremālai no kaut kurienes ar kaut ko tur - koroč, tur dažādi kārtingi, lidojumi utt. Pati tādu neko nemēģināju dāvināt - vīram ekstrēma pietiek arī darbā. Manējam patīk paēst, kā arī gara auguma dēļ grūti atrast drēbes un apavus - tādējādi laba dāvana viņam bija liels grozs ar dažādām delikatesēm, ko atnesa kurjers, nevis pasniedzu es pati + ja man izdodas atrast drēbi vai apavus, kas būtu tiešām labi sēdoši - sanāk laba dāvana tik tiešām. Vēl ir šokolāde, kas viņam ļoti garšo, bet pie mums nepārdodas - tad sapērku to Internetā un pasūtu ar pārsūtīšanu uz viņa vārda. Bet tas parasti dzimšanas dienai - kāzu jubileja ir kopīgi svētki, līdz ar to svinam tos kopā un izdomājam ko tādu, kas būtu patīkams abiem, ar dāvanām neapmaināmies, nu ziedi man no rīta, tālāk kopā, bieži pat ar visiem bērniem - azibraukt kaut kur, paēst ko interesantu vai aiziet uz koncertu kopā - tas bez bērniem gan, ja ir kas pasēž ar viņiem.

1 - 2 с 2