Dāmas,kuras pasūtīja uzlējumu matu augšanai!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dāmas,kuras pasūtīja uzlējumu matu augšanai!!!

Dārgās,dāmas!

Pēdējo 4 dienu laikā visi uzlējumi ir aizceļojuši pie Jums ! Vēlos ļoti,ļoti atvainoties,ja kāda to nesaņems solītajā laikā!

Nebiju rēķinājusies ar tik noslogotu pasta staciju un viņu "tehniskajā problēmām"!

Patiesībā pirmo reiz tā kārtīgi esmu vīlusies,pakalpojuma sniedzējā- respektīvi Pasta staciā! Protams,dzirdētas neskaitāmas sūdzības, un tik pat pretrunu par laicīgo piegādi..

BET,izmantojot viņu piedāvātos pakalpojumus viss tiešākajā mērā atbildību par piegādes laiku uzņemot es,apsolot,ka sūtījums (vadoties pēc pasta stacijas norādēm) galapunktā nonāks 2 darba dienu laikā ! Viss jau būtu skaisti,bet, atkal "BET",jautājums kadēļ sūtījumi,kuri ir izsūtīti 5. un 6. datumā vēl nav nonākuši galapunktā ?? Labi,teiksiet pa vidu brīvddienas,tehniskas problēmas, noslogotība utt., bet vai ,tad šī "noslogotība un tehniskās problēmas"gadījumā neiet roku rokā ar nelielu nolaidību ?Kādēļ,ja vienlaicīgi tiek izsūtīti sūtījumi uz Rīgu un Daugaupili ,Daugaupilī sūtījums nonāk 2dienu laikā, bet Rīgā 4dienu laikā ? Kur taisnība? Vai 4 eiro ,ko maksāju par katru sūtījumu ir pārāk maza summa,lai nodrošinātu laicīgu piegādi ? Vai es tiešām es maksāju par kvantitāti nevis kvalitāti? Kādēļ nemitīgi ir jāuztraucas,kapēc sūtījumi nav nogādāti laicīgi ?? Jātērē savs laiks, zvanot un uztraucoties ,kur pretī atbild,ka sūtījums jau nekur nepazudīšot,sūtījuma piegāde atkarīga no DPD kurjetpasta,ne no operātora..

Jautājums, vai izmantojot post 24 un Latvijas pasta sniegtos pakalpojumus arī nākas saskarties ar šādu netaisnību ?

Vai galu galā tā nav tiešākā mānīšana par žiglo piegādi 1-2 darba dienas laikā??

Pati savu pasūtījumu gaidīju NEDĒĻU! Vai tiešām nauda,kas tiek maksāta par sūtījumu ir adekvāta piegādes laikam!?

Nekas personīgs tikai dalos,savā nedaudz rūgtajā pieredzē,jo MAN rūp , cilvēku uzticība un smaids sejā, iegādājoties ,ko no mana piedāvājuma ..

Novēlu visām savus pasūtījumus saņemt laicīgi,burvīgu un smaidpilnu dienu!!!Skūpsts

09.06.2014 15:58

Jau rēķinājos , ka būs ilgāk jāgaida, jo sūtījumi uz Origo pasta staciju bieži vien kavējas ;)

09.06.2014 16:19

> Inky

Bet, ja sūtījumu nepieciešams saņemt vai nosūtīt steidzami, jāizvēlas citu mikrorajonu automāti - tas pats t/c Mols, arī t/c Krokuss problēmu nav bijis (tikai tas, ka mazliet īsāks darba laiks).
Šie automāti ir uz manu pusi, bet noteikti arī citos rajonos ir ne-tik-pieprasīti automāti. Ja pazvanīsiet un uzjautāsiet, operatori noteikti pateiks priekšā, kur ātrāka saņemšana ;)

Personīgi arī visbiežāk izmantoju Origo, jo tas ir vairāk pa ceļam kā pārējie, bet, ja vajag steidzami, izvēlos citus.

Molaa ir pasta stacija???cik esmu redzeejusi,tur ir post24 man shkjiet...??

p.s sleeptaa reklama- kas tas par uzleejumu matiem??:)

> zaiza

> Inky

Bet, ja sūtījumu nepieciešams saņemt vai nosūtīt steidzami, jāizvēlas citu mikrorajonu automāti - tas pats t/c Mols, arī t/c Krokuss problēmu nav bijis (tikai tas, ka mazliet īsāks darba laiks).
Šie automāti ir uz manu pusi, bet noteikti arī citos rajonos ir ne-tik-pieprasīti automāti. Ja pazvanīsiet un uzjautāsiet, operatori noteikti pateiks priekšā, kur ātrāka saņemšana ;)

Personīgi arī visbiežāk izmantoju Origo, jo tas ir vairāk pa ceļam kā pārējie, bet, ja vajag steidzami, izvēlos citus.

Meitenei sludinājumos ir aprakstīts kas par uzlējumu Aci miedzošs

09.06.2014 16:57

> Viss par puscenu! -50% !!!

> zaiza

> Inky

aa ok,paldies

09.06.2014 16:57

> Viss par puscenu! -50% !!!

> zaiza

> Inky

aa ok,paldies

09.06.2014 17:14

Es ari vairs negribu sadarboties ar Pasta staciju,jo savu pacinu divas nedelas gaidiju....un piedevam Post24 visu juniju visiem izmeriem tikai 1.49 sutisana!

12.06.2014 12:27

Nezinu, man ar pasta staciju nekad nevienas saķeršanās nav bijušas, paciņas pati esmu saņēmusi super ātri un nosūtītas arī ir aizceļojušas pie īpašniekiem bez problēmām. Vienīgais par ko biju dzirdējusi sūdzības līdz šim, bija post24 Neizlēmīgs

11 - 17 с 17