par greizsirdību - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

par greizsirdību

Tākā ārā tik lietains un īpaši nav ko darit, noleemu padiskuteet.
Kā ir ar jums, meitenes? Jūs attiecībās esiet pārlieku grezsirdīgas? Vai tomēr puisis ir tas, kurš baidās pazaudēt otru? Kā tas ietekmē jūs? :)

Vienkārši tagad pēdējā laikā, šī tēma man ir aktuāla, jo greizsirdība mazliet jau iet pāri robežai. :) Un kas tad iisti jums skaitaas robeža?

*atvainojos par garumziimem, man datorā nav, vai arī kautkāds gļuks. ;/

19.07.2013 16:46

greizsirdību ir ar diviem galiem- pozitīvā un negatīvā.

Pozītīvā puse , tas pierāda ka cilvekam tu daudz nozīmē, bet 

Negatīvā puse viņš tev neuzticās ( jāskatās iepriekšējo pieredzi attiecībās) + viņš uztver tevi kā lietu kas pieder tikai viņam.

greizsirdība izveido itka to "mīlas trijstūri", kurš uz doto brīdi neeksistē , lai gan CILVĒKA DOMAS ir kā antene , kura realizē ar laiku šo situāciju. 

pret šo lietu nav zāles :D bet cilvēkam jāstrādā ar sevi garīgā ziņā un jābeidz skatīties pagatnē.

19.07.2013 16:51

Man jau patiik,protams, ka ir taa greizsirdiiba, jo vismaz var just ka cilveekam neesi vienaldziigs, BET manaa gadiijuma gan ir liels bet. ;D

Jo taa greizsirdiiba nonaak jau pie taa, ka nedriikstu iziet gaišaa dienas laikaa vienkaarshi pastaigaaties. :D Un zinot manu atbildes reakciju uz saadu aizlegumu, striids pa gaisu momentaa. (:

19.07.2013 16:52

Meitenēm tas ir daudz vairāk.. (Pēc manas pieredzes varu teikt, ka BIJA meitene, ar kuru kopā trīs gadus, nemaz negribu komentēt, cik reāli viņa bija grezsirdīga - lai gan es neko nedariju, vienmēt biju gosīgāks par godīgu) Tas tā - par Jums, meitenes. Tās ir manas domas, kas meitnees spēj daudz vairāk būt grezsirdīgas. (Dažreiz pat pārāk) Puišiem varbūt tas nav tā, ja vienīgi ļoti pieķerās, un paliek dziļi sirdī, tad jā..

19.07.2013 16:56

Vēlviens jautaajums par teemu.

Ko juus domaajat par attieciibaam, (nejau manaa gadiijuma, bet vispaar), kad saaakas okšķerēšanaas pa telefonu, katru sms, dr.lv vēstulēm utt. ? 

19.07.2013 16:57

Mans uzskats - ar varu cilvēku nepiesiesi un ja būs gājējs aizies tā pat...

Greizsirdība mazās devās protams ir veselīga,bet nu ja sāk iet pāri robežai tad tā jau ir slimība!Jāskatās protams vai greizsirdībai nav dots iemesls - jo ja tā,tad nav ko brīnīties.Bet nu ja vienkārši uz aizdomu pamata cilvēkam šķiet,ka ja iziesi kkur bez viņa - noteikti krāpsi,raksti sms - noteikti kādam citam utt manuprāt tas jau ir par traku.

Protams katrai/am tā greizsirdības robeža jau ir savādāka.

19.07.2013 17:01

nav vairs atttiecības kur cilvēks sāk otram aizliegt nedrīkst to ... nedrīkst too... 

viņš uztveri tevi kā privātīpašumu Neizlēmīgs

19.07.2013 17:02

> mjau

Telefona pārbaudīšana,vēstuļu čekošana un kas tālāk?(vieta tavām fantāzijām)

Uzskatu,ka lai arī attiecībās esot,bet cilvēkam ir jābūt savai privātajai telpai.

Pārspīlēta greizsirdība un okšķerēšana bija viens no galvenajiem iemesliem kādēļ izšķīros...

Jautājums varbūt ne par tēmu - cik ilgi esat kopā?

19.07.2013 17:03

Meitenēm iespējams vairāk ir tā greizsirdība, bet puiši vienmēr būs tie, kas ļoti negribēs zaudēt savu meiteni, ja tas notiks, tad iņi mēnešiem vienkārši pārdzīvos, tāpēc rodas tas, ka meitene jau sāk varēt darīt ko viņa vien vēlas, jo puisim tāpat būs bail zaudēt viņu, meitenes tomēr vairāk sāpina un puiši vairāk pārdzīvo, tas tiešām ir fakts. :(

> puma422

Pusgads

Par to telefonu un paarejo, tas nebija no manas pieredzes, vienkaarshi iemineejos. :)

> Annette

Meitenēm vajag dot brīvību..

Pārāk puiši ierobežo meitenes..

Grib tā teikt - ieslēgt būrī.

Tā jau tās attiecības izjūk ar laiku, ehh..

1 - 10 с 31