par greizsirdību - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

par greizsirdību

Tākā ārā tik lietains un īpaši nav ko darit, noleemu padiskuteet.
Kā ir ar jums, meitenes? Jūs attiecībās esiet pārlieku grezsirdīgas? Vai tomēr puisis ir tas, kurš baidās pazaudēt otru? Kā tas ietekmē jūs? :)

Vienkārši tagad pēdējā laikā, šī tēma man ir aktuāla, jo greizsirdība mazliet jau iet pāri robežai. :) Un kas tad iisti jums skaitaas robeža?

*atvainojos par garumziimem, man datorā nav, vai arī kautkāds gļuks. ;/

19.07.2013 17:06

> puma422

Nu man, piemēram, šķiet nepieņemami rakāties pa otra cilvēka telefonu un sociālajiem portāliem..

Kas ir izraisījis šādu greizsirdību Tavā gadījumā? Varbūt ir bijusi kāda situācija, kas otram palikusi atmiņā, nav izrunāta un tad nu grauž tagad pamazām...

19.07.2013 17:07

> mjau

Jo taa greizsirdiiba nonaak jau pie taa, ka nedriikstu iziet gaišaa dienas laikaa vienkaarshi pastaigaaties. :D 

šis ir pirmais solis kas norāda uz to,ka nākotnē visticamāk tiks čekots arī telefons un vēstules - diemžēl...

19.07.2013 17:10

> gu

Varbūt es nesapratu vai nepareizi izlasīju jautājumu...

Bija,protams reizes,kad es biju devusi iemeslu,jo "viena pagale nedeg",bet pārsvarā bija aizdomas no nekā.

19.07.2013 17:11

Исправлено 19.07.2013 17:12

p,s, Neesmu devusi iemeslu buut greizsirdiigam :) Nekad arii neko taadu nemeeginu panaakt. :)

Manaa gadiijuma ir bijushas ljoti daudz runaashanas par visu sho teemu. Vinjam taa pieredze saapiigaa, bet nu, nekad jau nevar izstaastiit, kaa patiesiibaa ir. Ir jau, protams, viegli pateikt, ka laabak atrak šķirties, bet nu, jebkuraa gadiijuma nav zinaams par visu. :(

19.07.2013 17:16

> mjau

Jābūt uzticībai attiecībās,jo ja nav tad tās jau vairs nav attiecības,bet nemitīga cenšanās kontrolēt otru cilvēku.Sāpīga pieredze nedod tiesības domāt,ka "visas sievietes ma*kas un vienādas" :)

Nu ko lai saka,jāliek cilvēkam saprast,ka tev nav ne vēlmes ne vajadzības viņu krāpt ;)

19.07.2013 17:16

Исправлено 19.07.2013 17:17

Nu jā... Bet cik gan ilgi var tādas attiecības izturēt? 

Es arī domāju, ka jāpasēž un jāparunā divatā pie vīna glāzes...

19.07.2013 17:41

Es esmu ljoti greizsirdiiga, atziistu to, un man tas pashai ljoti nepatiik! 

Un viss deelj viena vieniigas mulkjiigas reizes pagaatnee, kas ir arii taa visa iemesls. Pirms sagaaju ar savu tagadeejo puisi kopaa, kas bija pirms 2 gadiem, vinjam visu laiku bija paarsvaraa labas attieciibas ar meiteneem. Ok, es uz to skatiijos normaali, jo man skiet, ka puisim var buut draugi-meitenes, un meiteneem draugi-puishi, jo pashai ir ljoti daudz labu draugu zeenu.. Bet,,protams,,liidz zinaamam briidim. Es vienmeer esmu uzskatijusi, ka galu galaa tapat puisim iepatiksies meitene, ar kuru itkaa tikai draudzeejas, vai otraadi. Un manaa situacijaa bija tapat. Kopsh taas reizes,,kad pusgada garumaa dziivoju stresaa, uz zaleem, jo tiesaam vinju ljoti ljoti biju iemiilejusi, un gandriiz gads attieciibas jau bija pagaajis, un vienaa dienaa es ne no vinja, bet cita cilveeka uzzinu, ka vinjs tur taa un shitaa...

Kopsh taa laika vinjam vairs nav draudzenju meitenju, vismaz vairs nav taas araa ieshanas u.t.t., lielaakoties jau arii tapeec, ka dziivojam gandriiz kopaa. Protams, pienaak, apsveicinaas, bet ari tad es palieku dusmiiga, jo praktiski visas taas meitenes, kuras lien klaat vinjam, ir kaut kaadas mazas mau*as, un taa arii ir... Vēsais

Nu tas taa. Un ir arii otraadi, arii vinjs ir greizsirdiigs, bet ne tik ljoti kaa es. Tomeer beigu beigaas par visu kopaa pasmejamies ... :)

19.07.2013 18:06

> A.

Sanaak, ka tu vinjam piedevi neuzticiibu? 

19.07.2013 18:07

Es domāju, ka meitenes nedrīkst vispār laikam atstāt nekur vienas, ne pie draugiem, ne kur, kur neesi blakus, jo, protams, ne visas, bet daudzas tāpat ko sadarīs, vai nu piedzersies, vai ar kādu citu ko izdarīs un tamlīdzīgi, vai nevarēs visu to laiku sazvanīt, bet puisis tik sēdēs mājās un ik pēc 10 minūtēm pārbaudīs vai var piezvanīt, būs stresā, pārbijies, uztraucies, bet atbildi saņems tik nākamajā dienā, kad meitene ieslēgs telefonu, būs jau izgulējusies un tamlīdzīgi, bet puisim ta visa nakts negulēta, stresā nodzīvota, un neko arī nevar pārāk stipru meitenei par to pateikt, jo bail, ka pazaudēs viņu, tā notiek ļoti bieži mūsdienās, lielākoties, lai vai kā, bet psihologi pat ir pierādījuši un statistika liecina, ka parasti, protams, ne vienmēr meitenes, sievietes ir vainīgas pie attiecību izjukšanas, es to nesaku, lai kaut kā pazemotu, vai to pārākumu izteiktu, bet tas gan ir pierādīts zinātniski un dzīvētā tiešām arī notiek! Diemžēl! :(

Ja nevari būt katru dienu meitenei blakus, tad ir grūti meiteni noturēt grožus, lai viņa ko neizdara nepareizu!

19.07.2013 18:11

> Book Of Ra

Daļēji piekrītu, tikai taapec, ka zinu sevi, un zinu, ka nekad neko taadu neizdariitu. :) Manaa gadijuma neiet runa par palikshanu kaut kur, to vispaar pat nemeeginatu vinjam pajautaat. Bet runa, manaa gadiijuma, ir par to, ka nevaru iziet laukaa. Protams, nav taa ka katru x seezhu majas (vinjs darbaa liidz vakaram) bet fakts, ka negrib lai eju kur.. ir taču sakusies vasara, man peec menesha atkal jau skola. 

11 - 20 с 31