par greizsirdību - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

par greizsirdību

Tākā ārā tik lietains un īpaši nav ko darit, noleemu padiskuteet.
Kā ir ar jums, meitenes? Jūs attiecībās esiet pārlieku grezsirdīgas? Vai tomēr puisis ir tas, kurš baidās pazaudēt otru? Kā tas ietekmē jūs? :)

Vienkārši tagad pēdējā laikā, šī tēma man ir aktuāla, jo greizsirdība mazliet jau iet pāri robežai. :) Un kas tad iisti jums skaitaas robeža?

*atvainojos par garumziimem, man datorā nav, vai arī kautkāds gļuks. ;/

19.07.2013 18:26

> mjau

Ja godīgi, normālam puisim ir jātļauj iet ārā un kur vēlas, nedrīkst taču būt kā ieslodzījumā, varbūt vienkārši ej, nu, protams, nekā slikta aizejot nedari, bet tur draudzenes un tamlīdzīgi, un tad redzēsi ko viņš darīs, ja sāks galīgi jau iespundēt Tevi, vai šantažēs ar ko, vai bļaus stipri, vai pat pacels roku pret Tevi, tad jau būtu jādomā par to, vai viņam nevajadzētu kādu palīdzību, psihiatru vai ko tādu!

19.07.2013 18:48

ieprieksejas attiecības man taa ari izbeidzās Isti nesakushaas jo puisis jau no sakta gala kontroleja katru manu soli..pati pec pieprasijuma iedevu lai tak skata to tel. un sms utt jo nekaa slepjama nebija, bet tad saakas viss bez atlaujas kamer izgaju araa tikmer  viss tika izrakats..nedod dievs ja uz viņa sms neatbildeeju 5 minusu laikaa tad tik bija tracis..bija jaatskaitas kur kas kad cikos cik ilgi biju utt..:D un pasarg dies ja kads pazvanija..:D

ar pašreizējo  draugu ir nolauzti 6gadi un pa so laiku paris reizes ir bijusas taadas ne ipasi nozimigas un bez iemesla greizsirdiibas stridinji no abam puseem..vareetu teikt taadi mini..

bet vispar es savam draugam uzticos un lidz ar to greizsirdiiba kkaa mani nav mana sabiedrotaa ne ikdienaa ne "sveetkos" jo pa siem gadiem esmu daudzmaz iepazinusi vinju, vinja principus un zinu ka vins nekad nedaris to ko pats nevelas piedzivot..un liekas tas ir abpuseeji..:)

19.07.2013 19:17

> niks36

Mani reāli tracina Tavi viedokļi - pēc savas pieredzes Tu uzskati ka visi cilvēki ir tādi,kādi ir gadījušies Tava ceļā! :/ meitenes neskatās uz cenu, meitenēm vairāk ir greizsirdība.. Ok,Tavs viedoklis,bet nebļauj pārāk skaļi.

19.07.2013 19:20

> Lenii

Ja godīgi mani arī tracina, kur vien paskatos, gandrīz visās diskusijās viņš raksta, izsaku savus viedokļus visulaiku, it kā jau var, bet šis jau izskatās pārāk uzmācīgi, runāt tik daudz par meiteņu lietām.

Par tēmu, palieku pie sava, un centies varbūt ko ieteicu, tas autorei! ;) :)

19.07.2013 19:30

> Book Of Ra

Kristap, Tu atgriezies apritē? Vēsais

19.07.2013 19:55

> p-Anna

Jaa,arī pamanīju,ka Kristaps back Vēsais

19.07.2013 19:58

Исправлено 19.07.2013 19:59

> p-Anna

Kas Jums vainas? Kāda starpība? Esmu ziedojis kādas 80stundas, lai izveidotu profilu, liktu sludinājumus :@

Ja Jūs publiski arī nepiesauktu kā kādu šoku, tad arī viss būtu kārtībā, ak dievs, man taču ir pzoitīvas atsauksmes viss ira!

19.07.2013 20:14

Oo,nemaz nebiju tā pamanījusi ka tas ir Kriksis, tagad jau manu prātu aizņem kolorītais Niks!

Cerams,ka Kriksis neņems ļaunā, :)

19.07.2013 20:20

> Lenii

Izskataas,ka ne jo profils jau dzēsts ...

19.07.2013 20:21

> Book Of Ra

ko 80stundas var veidot ? :D

21 - 30 с 31